Dentaid

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. március 7.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Tökéletes tisztítás a fogszuvasodás és fogínybetegségek elkerülése érdekében. Két színű Tynex rostszálakból álló fogköztisztító kefe. A fekete színű rostok biztosítják a fennmaradt bakteriális plakk láthatóvá tételét, a fehér színű rostok az esetlegesen előforduló vérzés feltárását szolgálják. Hidak implantátumok és fogszabályozó készülékek esetén is ajánlott. Védőkupakkal ellátott.

Többféle méretben:

• Nano 0.6mm átmérőjű  (rózsaszín)
  • Super Micro 0.7mm átmérőjű (narancssárga)
  • Micro 0.9mm átmérőjű (világoskék)
  • Mini Conical 1.0mm átmérőjű  (piros)
  • Mini 1.1mm átmérőjű (citromsárga)
  • Conical 1.3mm átmérőjű (kék)
  • Maxi 2.1mm átmérőjű  (lila)
  • X-Maxi Soft 2.4mm átmérőjű  (szürke)
  • XX-Maxi 2.7mm átmérőjű (fekete)
  • A képen a mix (vegyes méretosztàsú) látható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anetta.filip

2019. március 6.

A fogorvosom tanácsára használom, mert legutóbb konkrétan leteremtett, hogy be van gyulladva az ínyem hátul. Azt mondta hogy érzékeny az ínyem a lepedékre, és nem elèg hatékony a fogselymes tisztítási módszerem.:/
Hazafele a patikában megvettem, de a narancssárga volt a legkisebb. Kb 3-4 fogközömet tudom tisztítani vele, a többibe nem megy bele. Pár napi alkalmazás megszüntette nálam a problémát, azóta ott nem is vérzik az ínyem, valóban elkezdte helyretenni, szóval lehet benne valami, amit nekem mondott a fogorvos. Bízom benne, hogy a fogszuvasodás megelőzésére is teszek vele egyben lèpéseket. Tervezem megvenni a legkisebbet. Egyébként a termèk jó, megfelelő dőlésszöge van, rá lehet stabilan pattintani a kupakot, és mindenben megfelel a leírásának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.