Dentalux

Ár:   349 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. június 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Speciálisan az érzékeny fogakra és fogínyre fejlesztették ki.

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon kényelmes és jó fogkefe. Nagyon tetszik a kialakítása meg a kupakja is. Nagyon puha a keféje, nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Matilda

2015. november 8.

Ez egy nagyon jó fogkefe, főleg ennyi pénzért. Tetszik a kialakítása, kényelmesen meg lehet fogni, a sörtéi puhák. 'Érdekessége", hogy a fogkefe feje ketté van választva és külön mozog a kettő, hogy jobban igazodjon a fogakhoz. Ez először nagyon tetszett, de mikor fogat mostam vele, a résen kifolyt a fogkrém és folyt minden felé. Tudom, hogy sokan alapból úgy mosnak fogat, de én nem szeretem ha csöpög össze-vissza. Ez az egy ami zavar benne, amúgy nagyon szeretem. A kupakja is nagyon tetszik, eddig ez a legjobb amivel találkoztam. A fogkefét felváltva használom egy kemény sörtéjűvel, mert pl. reggel nem kell kajamaradékot sikálnom a fogamról, így elég csak a gyengébb és ez nem bántja annyira az ínyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

kovacskatus

2015. október 4.

Az egyik legjobb fogkefe . Sajna csak most fedeztem fel. Ezerszer jobb, mint bármely jó nevű termék. SZERETEM

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.