Dentofit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FerJuci, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segítségével a fogkefe által hozzá nem férhető területek is megtisztíthatók. Könnyen siklik a fogak között.

googles

2018. július 23.

Ez a fogselyem sajnos egy nagy nulla. Kuka.
Evvel az erovel egy zsakvarro cernaval is lehetne probalkozni a fogkozok tisztitasaval. Vastag, nem fer be a fogak koze, nem siklik, viszont szakad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Ez a fogselyem sajnos egy nagy nulla. Kuka.

szisz5

2014. január 4.

Sok fogselymet kipróbáltam már, ez mind közül eddig a legrosszabb volt. Amúgy sincs könnyű dolgom a fogselymekkel, mert elég szorosan állnak a fogaim, de ez egyáltalán nem megy be közéjük, pedig nem is vastag. Számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

FerJuci

2013. október 22.

Az Aldiban vettem ezt a fogselymet. Jó ára van, mert 2 darabos kiszerelésű. Sajnos hajlamos elszakadni, de csak fogköves területen, ami ugye eltávolítandó egy fogorvossal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.