Dentofit

Ár:   200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MelindaBB, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az érzékeny fogak különlegesen kímélő és gyengéd ápolásához, különösen szabadon álló fognyak és érzékeny fogíny esetén.

MelindaBB

2020. május 20.

Számomra ez a legjobb fogkrém. Elsősorban azért, mert semmi íze nincs, talán egy kicsit édeskés, de nem mentolos végre. Másrészt pedig a fogérzékenységemet is 1,5 hónap használat után szépen rendbe hozta. Fogfehérítés után nagyon durván érzékeny volt mindentől, ami hozzáért a fogaimhoz. Most már minden rendben van velük. Egyszer olvastam egy összesített értékelést több ilyen érzékeny fogakra való fogkrémről és ott írták, hogy gyakorlatilag ugyanannyi hatóanyag van benne, mint a drágábbakban, csak mivel aldis, ezért sokan meg sem próbálják. Ajánlom jó szívvel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.