Dentomin

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szerpentin_b, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyógynövényes fogpor a sárga, fogköves fogak ellen.

Fogínygyulladásos tünetek, fogínyvérzés, dohányzástól sárgult vagy fogköves fogak esetén rendszeres alkalmazásával látványos, gyors javulást érhetünk el. Fluormentes, egyéb adalékanyagtól mentes, természetes ásványi alapanyagú fogpor. A piros Dentomin-N natúr fogportól a hozzákevert gyógynövény-őrlemény különbözteti meg. Természetes anyagokat tartalmaz, az adalékanyagokra érzékenyek, allergiások számára különösen ajánlott. Erőteljes súroló hatása miatt használata heti egyszer, maximum kétszer vagy kúraszerűen javasolt.

Ár: 1300 , Eladó: GZsofiaG
Állapot: Bontatlan, új., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges II illetve XII kerületben. Előre utalást követően foxposstal tudom postázni.

Edinkaa

2021. május 19.

Bár nem használom napi szinten, de én elégedett vagyok vele. Nagyon sokáig elég és én az ízét is szeretem. Csodásan tisztít, fehérítő hatásáról nem tudok beszámolni, mert ahhoz ritkán használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Vivi629

2020. október 20.

Sokat kávézom, így elsősorban fehérítő hatása miatt vettem. A hatékonyságát nehéz megítélni, mert a fogkefém, fogkrémem, szájvizem is fehérítős..de azt tutira tudom mondani, hogy még így is hozzátesz a szájápolási rutinomhoz. Nem minden fogmosásnál használom, de napi egyszer igyekszem. Tudom, hogy nem rendeltetésszerű, de én úgy szoktam, hogy először fogkrémet rakok a fogkefére, azt eloszlatom a fogaimon, utána a fogkrém maradványos fogkefét belemártom a porba (csak én használom :D) így ráragad elegendő, azt is eloszlatom a fogaimon, ezt követően kapcsolom be az elektromos fogkefét és a fogkrém-fogpor kombóval megmosom a fogam. Önmagában nem tetszik az állaga és fura lenne, hogy nem habzik. De ezzel a módszerrel tökéletesen bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

rekra

2020. július 15.

Rendszeresen, de nem naponta használom. Én szeretem, meg kell szokni, az biztos, de teljesen természetes, számomra nem kisebb a tisztító hatása, mosás utáni friss érzet mint a klasszikus fogkrémeknél. Nem vettem észre, hogy nagyon fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

nesszeszer

2020. március 4.

Három csillagot adok neki, mert szerintem nem fehérít csak simábbá teszi a fogat, de komfortérzet miatt jó. Marad a tavaszi fogászati fogfehérítés. Én heti 2max három alkalommal használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

Vix

2019. december 21.

Fehérítő hatása miatt vásároltam meg, viszont nem nagyon tapasztaltam sajna ilyet a fogaimon. Érzetre kellemes és megnyugtatja a kis lelkem hogy van valami teljesen természetes összetevőjű dolog a rutinomban amit naponta használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Audry1

2019. szeptember 12.

Ki szerettem volna próbálni valami mást, a sok káros tartalmú fogkrémek helyett. Mivel korábban sokat használtam növényi aktív szenet is, így nem volt furcsa a por állagú fogpor sem. Nagyon sokáig elég nekem, pedig naponta kétszer mosok fogat. Úgy vettem észre, hogy sokkal jobban leszedi a szennyeződéseket is. Fehéríteni nem hiszem, hogy sokat fehérít, de nem is ezért vettem meg, az csak plusz lett volna. Talán picit világosított a fogaimon, de én látom magamat mindennap, szóval nekem nem tűnt fel, másoktól meg nem kérdeztem.
Ár/érték arányról még nem tudok nyilatkozni, mert nem fogyott még el az első dobozom, viszont lassan lejár az 1 hónap és még mindig nem vagyok a doboz felénél sem. Jól habzik. Egyedül a fogínyem vérzésén nem segít annyit, mint számítottam rá, bár lehet inkább a fogkefe az, ami felsérti, pedig nem új és mindig vigyázok. Nem intenzíven mentolos az íze, de én nem is bánom, a lényeg, hogy tisztítson.
Ennek ellenére én 5 csillagot adok, mert mindent hoz (és még többet is), mint a fogkrémek, sokáig is elég.

Hátránya, hogy picit drága és olykor nehezen beszerezhető. A tégely pedig, amiben van nem zár eléggé, így, ha magammal akarom vinni vissza kell tennem az eredeti dobozába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

eilthyr

2019. február 19.

valóban hatásos, nekem bejött: tényleg van észrevehető fehérítő hatása - de sajnos nem bírom megszokni, hogy por állagú. (pedig 19-20. századfordulós "fogpor" hirdetések nyomán veregetem a vállamat és hajrá!) én is ajánlom mellé a mentolos vagy másféle szájvizet, mert ahogy észrevettem, szerintem sem adja önmagában azt a mentolos "hideg ízű" friss érzést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Banszky

2018. szeptember 27.

Kisebb kiszerelés,mint a piros "íztelen" változata de fényévekkel jobb a mentolossága miatt. Picit sokszor kell a porba mártanom a kefét de így is lassan fogy. Egy picit valóban fehérített a fogaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

random

2018. szeptember 22.

rohadtul nem tudom megszokni, csak néha tudom rávenni magam a használatára, akkor is csak fogkrémmel együtt, bár ez azért lehet az én hibám is. nem is javaslom ezt a fajtát, tettek hozzá egy kis mentát és háromszor annyiba kerül, mint a sima... nem veszem újra, főleg hogy ekkora doboznyit szerintem évekbe telik elfogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hecate

2018. augusztus 31.

Nagy kiszerelésben kapható por. Használtam és eleinte kedveltem, bár mintha cementtel suvickolná az ember a fogait. Úgy éreztem kedvezően hat, de egy idő után mindig prüszköltem tőle... Lehet csak én lettem érzékeny rá, de tényleg így volt. :( Emiatt álltam le róla. :o(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.