Dentomin

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prumekbianka, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott a lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy a fogai és ínye egyészséges maradjon.

AnnaR

2019. december 15.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nem bántam meg. Nagyon szépen tisztít bár én utána mindig használok fogkrémet. Kicsi tégelybe szoktam kiönteni belőle, hogy ne a dobozba kelljen nyúlkálni, így higénikusabb :) Kicsit fura volt eleinte, de mivel íztelen "kőpor" ezért nem volt vele problémám.
700 forintért vettem, de szerintem az a mennyiség, amit ezért a pénzért kap az ember bőven megéri. Egy negatívum van: annyira tele van a doboz, hogy nagyon nehéz volt kibontani úgy, hogy ne szórjak ki egy kicsit, rögtön kezdésként.
De hát ennyi még belefér. :) Én bátran ajánlom mindenkinek, aki egy jó fehérítőt keres, de nem akarja tönkretenni a fogaiat és az ínyét és nem váltak be neki hosszú távon a fehérítős fogkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

MissKenedy

2019. november 19.

Én is abszolút meg vagyok vele elégedve, szerintem ennyi pénzért mindenki szekrényében ott a helye. Én általában heti 2-3x este használom mikor eszembe jut, vagy érzem, hogy kicsit sok volt a színezett étel/ital. Segít kordában tartani a fogak színét, fogászati tisztítás után pedig különösen ajánlott elkezdeni, mert szerintem csodásan meggátolja a fogkő képződést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

alegria800

2019. október 28.

Nagyon szerettem es sokaig haznaltam a testveremmel egyutt. Mi fogkrem helyett hasznaltuk, nem tajekozodtunk rola, hogy annak kicsit eros, de nem lett gond. Hat elszinezettek aztan nem voltak a fogaink. =D
Az elso par alkalom utan hozzaszoktunk es kiprobaltuk a mentasat is, aztan azt hiszem annal maradtunk. Nagyon jo kis cucc es nagyon sokaig eleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Mirabylia

2019. július 6.

Már nem is tudom hány éve, hogy vettem egy dobozzal, de még mindig megvan a fele. (Lehet, hogy van már 8-10 éve.) A zeolit egy természetes vulkáni kőzet, ami nagyon sok módon használható (gyógyászat, kozmetika stb.). Amikor rájöttem, hogy ebből áll azonnal megvettem, nem bántam meg!
Fogmosás után szoktam használni kiegészítésként nagyjából heti egyszer vagy érzés szerint.
Jó ideje arcradír helyett is ezt használom. Elektromos arctisztítóval arcmosás után a bő habban kicsit átdolgozom vele a bőröm. Kellemesen tiszta és matt felületet hagy maga után a bőrömön.
Nagyon jó kis cucc. Kellemesen finomra őrölt, nem érezni azt a dörzsölést, mint a szódabikarbónánál. Az íze elviselhető, enyhe natúr "kőpor".
Csak ajánlani tudom, nagyon megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Csak ajánlani tudom, nagyon megéri!

alcyone

2019. május 28.

Már jó ideje vettem a fogkrém mellé természetes alternatívaként (és a hatás fokozásaként). Természetes, finomra őrölt, szépen leszedi a lepedéket és a fogkrémmel együtt kiemelten hatásos, fehérebb is a fogam (sok kávé, tea mellett sajnos kell is). Nagyon kevés kell belőle 1 fogmosásra, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Bcinti00

2019. május 23.

Nagyon jól tisztít, ízével nincs problémám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon jól tisztít, ízével nincs problémám

pviviana

2019. március 31.

Az állaga és az íze nem a legjobb, de szerintem hatásosabb, mint a fogkrém.
Először csak fogporral szoktam fogat mosni, utána egyből fogkrémmel, mert nem szeretem az ízét. Ha minden nap használom, akkor látszik a változás, a fogaimat sokkal jobban tisztítja, mint a fogkrém, fehérebbnek is tűnnek. Ez volt az indok, amiért megvettem, hogy fehérít.
Igazából nagyon olcsó, nagyon sokáig elég, én meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Az állaga és az íze nem a legjobb, de szerintem hatásosabb, mint a fogkrém.
Igazából nagyon olcsó, nagyon sokáig elég, én meg vagyok elégedve vele.

dimavery99

2019. március 27.

A fogkrém mellé használom, mert nem szeretem az ízét viszont nagyon jól el távolítja a lepedéket és szebbek lettek tőle a fogaim, persze elektromos fogkefével használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Kencifice

2019. február 27.

Kismamaként kezdtem használni. Időszakosan térek rá hozzá vissza. Hűha érzést nem vált ki, tiszta a fogam, nem lepedékes, csak számomra úgy nyújtja a totális tisztaságot, ha fogmosás közben pótlom a port. Azaz fogmosás közben még egyszer belenyúlok a fogkefével adag porért a tégelyből. És ez így már nem túl higiénikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Anasztazia20

2019. február 19.

Nem rendeltetésszerűen használom, már ha a feliratot elnézem. Amúgy ez csak zeolit, ami sokmindenre jó. Én speciel szárazsamponként használom, arra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.