Dentomin

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prumekbianka, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott a lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy a fogai és ínye egyészséges maradjon.

alcyone

2019. május 28.

Már jó ideje vettem a fogkrém mellé természetes alternatívaként (és a hatás fokozásaként). Természetes, finomra őrölt, szépen leszedi a lepedéket és a fogkrémmel együtt kiemelten hatásos, fehérebb is a fogam (sok kávé, tea mellett sajnos kell is). Nagyon kevés kell belőle 1 fogmosásra, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Bcinti00

2019. május 23.

Nagyon jól tisztít, ízével nincs problémám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon jól tisztít, ízével nincs problémám

pviviana

2019. március 31.

Az állaga és az íze nem a legjobb, de szerintem hatásosabb, mint a fogkrém.
Először csak fogporral szoktam fogat mosni, utána egyből fogkrémmel, mert nem szeretem az ízét. Ha minden nap használom, akkor látszik a változás, a fogaimat sokkal jobban tisztítja, mint a fogkrém, fehérebbnek is tűnnek. Ez volt az indok, amiért megvettem, hogy fehérít.
Igazából nagyon olcsó, nagyon sokáig elég, én meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Az állaga és az íze nem a legjobb, de szerintem hatásosabb, mint a fogkrém.
Igazából nagyon olcsó, nagyon sokáig elég, én meg vagyok elégedve vele.

dimavery99

2019. március 27.

A fogkrém mellé használom, mert nem szeretem az ízét viszont nagyon jól el távolítja a lepedéket és szebbek lettek tőle a fogaim, persze elektromos fogkefével használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Kencifice

2019. február 27.

Kismamaként kezdtem használni. Időszakosan térek rá hozzá vissza. Hűha érzést nem vált ki, tiszta a fogam, nem lepedékes, csak számomra úgy nyújtja a totális tisztaságot, ha fogmosás közben pótlom a port. Azaz fogmosás közben még egyszer belenyúlok a fogkefével adag porért a tégelyből. És ez így már nem túl higiénikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Anasztazia20

2019. február 19.

Nem rendeltetésszerűen használom, már ha a feliratot elnézem. Amúgy ez csak zeolit, ami sokmindenre jó. Én speciel szárazsamponként használom, arra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

pappveronika30

2019. január 31.

Nem rég szereztem be a DM-ből, nagyon szépen eltávolitja a lepedéket az étkezések után használva, fogkrémes fogkefet beletömködöm a termekbe, ahogyan ugye a hasznalati utasitas mondja. Szerintem nagyon sokaig eleg lesz ez az egy tegely, igy is hogy nem csak egyedul használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Dea

2019. január 23.

Szerintem jól működik a termék,tisztít, nem habzik,mégis könnyű használni, viszont nehezen bírom az ízét(bár már nagyjából megszoktam...)ezért másik ízre fogok váltani,de maga a koncepció bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Doandy

2019. január 23.

Alkalomszerűen használom a terméket, szépen leszedi a fog felületéről az elszíneződéseket, én a fogkrémes fogkefét mártom a porba, úgy mosok fogat, kicsit jobb így az íze. :) Alaposan tisztít, könnyen beszerezhető és korrekt árú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Kittyki

2019. január 23.

Még csak néhány hete használom, de észrevehető, hogy fogmosások alkalmával gyönyörűen leszedi a lepedéket. Szerencsére lassan fogy, így sokáig elég lesz. Fehértésnél nem akarok még biztosat mondan ennyi idő után, de talán...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.