Depend

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mini körömlakk többféle színben.

Kiszerelés: 5 ml

darkbeforestorm

2014. június 27.

imádom ezeket a körömlakkokat! bár több színben is vettem volna amikor Stockholmban jártam.
nagyon tetszik, hogy kis kiszerelés. én általában nem szoktam eljutni addig hogy egy körömlakkom elfogyjon (lehetséges ez egyáltalán?) és sokkal jobban szeretek mindig más színt használni, mint huzamosabb ideig egyet. na ezért jók ezek a mini depend lakkok,ráadásul hatalmas a színválaszték!
tartósságukat tekintve az átlagosnál jobban teljesítenek, fedőlakkal 5 napot simán fennmarad, utána kezd csak kopni. a világosabb színek két rétegben de az élénkebbek egyetlen rétegben is szépen fednek. és még az állaguk is mintha jobb lenne más lakkoknál, nagyon kellemes felkenni.
nekem most ez az aktuális kedvenc márkám, igazán behozhatnák magyarországra is, mert kell nekem belőle még több árnyalat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.