Dermacol

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. július 17.

Kiszerelés:   7,5 ml

Blackxentric

2017. május 5.

Olajos a szemhéjam és ez a termék a második próbálkozás volt mielőtt egy drágább alapot szereztem be. Mondhatom, hogy igazán kihagyhattam volna és egyből meg kellett volna vennem a Milani bázisát ami zseniális. Annak akinek nem vészesen olajos a szemhéja és valami jobb festéket használ jó lehet, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Vendy254

2017. február 13.

Elég olajos a szemhéjam, és sajnos ez a termék 3-4 óra alatt összeomlik. Egy próbát megért de szerintem nem veszem újra. Ezelőtt a pupa és az artdeco termékét használtam de sajnos azok se jöttek be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.