Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. november 26.

Kategória:   Ajakápolók

Jdit04

2017. május 1.

Akartam szeretni, de nem ment. Túlízesített, kellemetlen, olajos viselet. (Már szívecske formája sincs.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

csokissex

2014. május 23.

Nem vált be sajnos. Túlízesített és egyszerűen nem bírom, mert annyira kellemetlen, ráadásul folyamatosan érzem is a számban és az orromban is. Azt hittem nem ennyire intenzív az illata és az íze :-( Sajnos nekem túl kemény is. Ha valaki a Labello-kat kedveli, akkor ez biztos nem lesz a kedvence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 23.

Виктория

2013. december 19.

Két szín van a birtokomban, a Liebe és az Amore. Nem szeretem a rúzsokat/szájfényeket (szinte mind szárít), a színezett ajakápolók közt viszont ritkán találok olyat, aminek passzol a színe, és tényleg hidratál. Most viszont sikerült.
A 02-es Liebe a nagyobb kedvenc. Mennyei barackillata és színe van, nincsenek benne felesleges csillámok, finoman fényes a végeredmény.
A 03-as Amore-rel is rendben van, természetes hatású rózsaszín, kicsit mű görögdinnye illattal. Könnyen kenhető, cserébe viszont eléggé olvad.
Az árát nagyon megéri (3€), és szép a kivitelezés. (gondolok itt a szív alakú stiftre)
Egész biztosan elhasználom mindkettőt, de újravenni csak a barackosat fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Egész biztosan elhasználom mindkettőt, de újravenni csak a barackosat fogom.