Dermacol

Ár:   2000 Ft, 3600 Ft és 5200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 ml, 15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. március 25.

Ár:   2000 Ft, 3600 Ft és 5200 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 15 ml és 30 ml

Dermacol Satin gél állagú primer minden bőrtípusra.

marek.adrienn

2015. április 5.

Évek óta használom. Nagyon jól kenhető primer és kevés kell belőle. Sima felületet képez. Nem irritál, enyhe púderes illatú. Kíváncsiságból megpróbáltam másra cserélni, viszont még a Guerlain Meteorites Perles Light-diffusing Perfecting Primerje sem tudta lepipálni. Igaz hogy eddig ez a legjobb, de azért nem tökéletes. Egy primertől elvárnám, hogy a kisebb ráncokat zárja el az alapozó elől. Amíg nem találok jobbat biztosan ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Szilikonok: Cyclopentasiloxane/Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance