Dermaflage

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 5,5 g (töltőanyag) + 4 ml (primer)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (USA)   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ZaFi, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:   2 x 5,5 g (töltőanyag) + 4 ml (primer)
Lelőhely:   külföld (USA)
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akné sebek és orvosi sebek elfedésére. Pillanatok alatt. Az első kozmetikum amelyvalódi bőrnek hat. 36 órás fedést biztosít. Hollywoodban fejlesztették ki, speciális heg és mély sebhelyek elfedésre. Azzonal elfed, nem irritál. Bőrgyógyászok által kifejlesztve.

A Prémium szett 2 féle színű töltöanyagot és 4 ml áttetsző primert,felvivő pálcát, texturált szilikon lapot, 10 db felvivőfejet tartalmaz használati utasítással.

2 féle árnyalat (light és fair) egymással keverhető is. Normál és világos európai bőrre.

Sunfi

2017. január 15.

Nagyon gyorsan köt, gyorsan kell dolgozni vele, a lehető legvékonyabb rétegben kell felvinni.. Tényleg olyan mint a bőr ha megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.