DermaGene

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Telihold, Módosítva: 2023. január 10.

Ár:   55 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A forgalmazó leírása alapján: A kavitációs zsírbontás az ultrahang alkalmazásának egy speciális fajtája. 40KHz-es kezelőfejjel rendelkezik, mint a szalonokban, 3 technológiát kombinál: 40Khz kavitáció, EMS és InfraLED.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wallflower87

2023. augusztus 1.

Kicsit szkeptikusan vettem meg, igazság szerint már előre átverve éreztem magam, illetve naivnak, hogy egy ilyen 'csodakütyütől' bármi hatást várok, hiszen valljuk be, az ilyesféle otthoni 'mozgás nélküli fogyasztó' dolgok nem nagyon szoktak működni és rengetegen le is szólják őket, mondván, a diétán és a mozgáson kívül semmi más nem működik. Nekem a csípőm az a terület, amivel már nagyon régóta nem vagyok kibékülve - eleve elég széles a csípőcsontom, de még vastag úszógumim is volt ott, ami baromi előnytelenül kidudorodott és belerondított a sziluettembe. Persze fogyással csökkent ez a zsírréteg, de lefaragni sehogy sem tudtam olyan mértékben, amivel elégedett lettem volna. Igazából ezért gondoltam végső kétségbeesésemben, hogy nem érdekel, akkor is kipróbálom ezt a gépet, lesz, ami lesz :D. Nos, rendszeres 5-6 alkalmas használat után kijelenthetem, hogy valóban használ! Nem azt mondom, hogy bárki ettől fog lefogyni sok kilót, de ha problémás területekről nem nagyon tudja valaki leimádkozni magáról a makacs zsírlerakódást, szerintem arra zseniálisan hatékony! Sajnos nem mértem le magam az elején, de látom, érzem, hogy több centi lement a kritikus területről és sokkal jobb lett az összkép, annyira örülök neki, hogy szavak nincsenek, olyan régóta el voltam keseredve emiatt. Ez nekem azért hatalmas dolog, mert úgy tűnik, ettől a kezeléstől most megkaphatom az esélyt, hogy végre ne szégyelljem az alakom és fel tudjak venni olyan ruhákat, amik eddig soha életemben nem jöhettek szóba..
Használatát túl hosszú lenne itt leírni de a gyakorlatban nagyon egyszerű, egyedül az kényelmetlen kicsit, hogy a kábele kissé rövid és kezelés közben útban van olykor, illetve még az, hogy könnyen ki lehet kapcsolni a gépet használat közben véletlenül. A kezelés nem fájdalmas alapvetően, viszont azt hozzá kell tennem, hogy én a legmagasabb fokozaton szoktam használni és néha tud csipkedő érzést, plusz bőrpírt okozni, bár ez utóbbi hamar elmúlik. Persze ha valakinek ez nagyon zavaró, lejjebb lehet venni az erősséget.
Amit még fontos betartani, az a használatot követő 24 órán belül a szénhidrát elhagyása/minimalizálása, rengeteg víz ivása (2-3 liter), illetve használat után közvetlenül egy kis testmozgást végezni, hogy beinduljanak a zsír lebomlásához szükséges folyamatok. Továbbra is folytatom a használatát, majd jövök vissza a fejleményekkel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

Telihold

Korcsoport: >54
2022. december 29.

A márka arckezelő kütyüit nagyon megkedveltem, de ennek valahogy számomra kényelmetlen a használata. Lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen vagy türelmetlen, nem tudom.
Még nem használtam annyiszor, hogy a hatásosságát meg tudjam ítélni, de az egyéb, általam használt kezelők alapján megelőlegezek egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 29.