DermaGene

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Telihold, Módosítva: 2023. január 10.

Ár:   55 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A forgalmazó leírása alapján: A kavitációs zsírbontás az ultrahang alkalmazásának egy speciális fajtája. 40KHz-es kezelőfejjel rendelkezik, mint a szalonokban, 3 technológiát kombinál: 40Khz kavitáció, EMS és InfraLED.

Telihold

Korcsoport: >54
2022. december 29.

A márka arckezelő kütyüit nagyon megkedveltem, de ennek valahogy számomra kényelmetlen a használata. Lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen vagy türelmetlen, nem tudom.
Még nem használtam annyiszor, hogy a hatásosságát meg tudjam ítélni, de az egyéb, általam használt kezelők alapján megelőlegezek egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 29.