Dermalogica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Estee, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erőteljes feszesítő komplex-szel segít a ráncok elleni harcban. Segít felgyorsítani a bőr természetes gyógyulási folyamatát. A benne levő retinol, és az antioxidáns hatású C és E vitaminok javítják a bőr rugalmasságát, és semlegesítik a szabad gyököket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Estee

2014. május 25.

Csak mintát használtam ebből a krémből, de muszáj lepontoznom. A szemem köré kentem, főleg éjszakára, és pár napon belül elkezdett hámlani a szemem alatti bőr..! Na ilyet én még nem láttam, de nincs is kedvem kísérletezni vele többet. Ammenyire drágán kínálják a teljes tubust, azért annyira nem extra az összetevők alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.