Dermalogica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Estee, Módosítva: 2023. július 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 500 Ft

• eltávolítja a bőr szennyeződéseit,
  • csökkenti a túlzott faggyútermelést,
  • nyugtatja a bőrt.

Ár: 4 500 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 9000 , Eladó: SkincareForSale
Állapot: Bontatlan, Helyszín: London, fizetés: Fizetes paypallal, vagy banki utalassal, postan kuldom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Estee

2014. május 25.

Ki kell emelnem, hogy a száraz/kombinált bőrömre csak a krémes lemosók váltak be, ez pedig egy gél állagú termék. Nekem az ilyen típusú lemosóktól általában az az érzésem, hogy 'túltisztítanak', felbontják a normál pH-t vagy nem tudom, de húzódik a bőröm tőlük :)
Na eddig ez a termék csinálta ezt a legkevésbé, tehát egy zsírosabb bőrre feltehetőleg nagyon jó lehet, senkit nem akarok lebeszélni a használatáról. Engem picit szárított, úgyhogy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.