Dermastir

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargaorsi, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ennek a rendkívül hatékony fiatalító szérumnak a fő hatóanyaga „padina pavonica”, mely egy különleges barna algafajta. Ez a hatóanyag gondoskodik a szem körüli érzékeny bőr védelméről a stressz és a káros környezeti tényezők hatásaival szemben, valamint segít megőrizni az ajak körüli finom kontúrvonalat az apróbb ráncok kialakulásának megakadályozásával. Mivel ez egy aktív hatóanyag, megvédi és ápolja az érzékeny bőrt, valamint ellenállóvá teszi azt a szabad gyökök és a mindennapos irritációval szemben. Hidratál és revitalizál, általa a bőr visszanyeri fiatalos rugalmasságát, vitalitását.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.