Dermomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: allons, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Piscinke

2019. szeptember 10.

A munkahelyemhez közel lévő boltban már majdnem a teljes készletet felvásároltam :))) Imádom, fantasztikus hintőpor-illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lucinella

2019. június 1.

Imádom, imádjuk!
Régen még mamám használta, mindig ilyennel habfürdőztem nála. Vissza hozza a régi emlékeket, olcsó, nagyon finom illatú ( órákon át megmarad az illata).. rosszat nemtudok róla mondani. Nálunk a hugom is nagy szeretettel használja, így hamarabb elfogy :p
Néha picit száritja a bőrömet, de lehet ez csak a dehidratáltságom miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Imádom, imádjuk!
Néha picit száritja a bőrömet, de lehet ez csak a dehidratáltságom miatt.

adrica

2019. január 28.

Én is nagyon szeretem mind az illatát, mind a krémességét és még az ára is elfogadható!
Kedves mooo és a többiek! A Dermomed gyárt ilyen és más illatú parfümöket, csak nem tudom, hogy hol lehet kapni. Talán Görögörszágban? Valami ciril betűkkel írt veboldalon bukkantam rá és társaira. Ha valaki tud lelőhelyet kérem ne tartsa magában és ossza meg velünk! Szóval az íriszes illatból is láttam parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Marcipan84

2017. július 25.

Mikor ennek a szappan-változatának megéreztem az illatát, azonnal beleszerettem. Eltartott egy darabig, míg felfedeztem, melyik boltokban lehet kapni. Azóta igyekszek betárazni a Dermomedekből.
1. Az illata valami fantasztikus!
2. Hosszabban megmarad a tusfürdő illata, mint egyéb, általam kipróált tusfürdőké. Jó, egy parfümmel nem kel versenyre, de tényleg elég sokáig lehet érezni- tusfürdőhöz képest.
3. Egyáltalán nem szárít.
4. Nagyon jó áron van.
Eddig ez az első helyezettem ebből a termkécsaládból. Végre azt is megtudtam, milyen illata van a nősziromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

1. Az illata valami fantasztikus!
3. Egyáltalán nem szárít.
4. Nagyon jó áron van.

Torpece

2017. június 16.

Fantasztikus púderes illata van! Zuhanyzás után is ugyanolyan az illata, mint a flakonból szagolva volt. Sajnos volt már rossz tapasztalatom ilyen téren, azért írtam ezt le. Nekem 1 literes pumpás kiszerelésben van, ami nagyon praktikus. Nevetséges áron vettem, az 1 liter volt 650 Ft! Azt hiszem az eddigi legjobb választásom volt a nem agyonreklámozott, olcsóbb kategóriás tusfürdők közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

mooo

2015. december 10.

Mennyei illata van (bárcsak találnék egy ilyen púderes-írisz parfümöt...!) ami tusolás után is hosszan megmarad, nem szárítja a bőrt, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

nagyerika28

2015. augusztus 18.

Iszonyatosan krémes,sűrű,nagyon jól hidratál és az illata isteni.Már csak azt lenne jó tudni, hogy a deoját hol lehet beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

allons

2015. március 14.

Abszolút kedvenc. Kellemes illat, jó ár-érték arány. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

Abszolút kedvenc. Kellemes illat, jó ár-érték arány. 5*