Desert Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lialea, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Tiszta és természetes összetevőket tartalmazó fogkrém.

szucsnikky

2018. október 9.

Nekem ez A Fogkrém. iHerbről szoktam rendelni. Nagyon szépek az összetevői, fluorid és alkoholmentes, megszüntette a fogínyvérzésemet is. Számomra az íze sem zavaró, én szinte mindenhez használok teafaolajat, már hozzászoktam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Carillon

2016. május 14.

A teafa olaj nagyon kiérződik,úgyhogy akinek nem jön be annak nem ajánlom.Jó kis fogkrém,tisztít szépen.Nincs benne semmi színes,nem zselés állagú és nem szemcsés.Olyan mint az Amwaytől a Glister és az Elmex.Jóó,nagyon jó,már sokadszorra veszem.Családnak bevált,bár a gyerek maradt a Glisternél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.