Desigual

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   drogériák

Kiadás éve: 2019.

Fejjegyek: gyömbér, mandarin, neroli

Szívjegyek: narancsvirág, bazsarózsa

Alapjegyek: pacsuli, málna

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vaslady

2020. július 19.

Könnyű nyári illat, gyengécske tartósággal. Tizenévesen valószínű rajonganék érte, de 40 évesen sajnos nem mozgat meg bennem semmit. Tini illat 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Dori1976

2020. június 16.

Virág és citrus illat, hétköznapi, nem túl erős parfüm. Egyáltalán nem tartós, nyárra tökéletes. Régóta szerettem volna ilyet, és akciósan nagyon olcsón jutottam hozzá, semmi különös, de jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

fokyandi

2020. február 17.

DM-ben kiárusítják potom 2 ezer forintért. Kipróbáltam a csuklómon, nagyon tetszett, tartós volt. Másnap visszamentem megvenni. Imádom a friss illatát, tavasztól őszig használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.

mafalda

2019. augusztus 31.

Olyan kis átlagos szürke hétköznapi illat, de mégis jó érzés használni, persze frissíteni kell 2-3 óránként. Egyébként emlékeztet vmire de nem tudom melyik parfüm lehet az, én főleg a citrust érzem ki belőle, nyárra a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.