Devoted Creations

Ár:   1190 Ft és 11 190 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: DDDory, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   1190 Ft és 11 190 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 360 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Természetes bronzosító gyulladásgátló kakaduszilvával és kék varádiccsal a narancssárga szín ellen. A tigrisfű védi a tetoválásokat, az extra szárazságtűrő képességéről híres sivatagi tőzegmoha vagy más néven feltámadásvirág hidratálja a bőrt. A szoláriumkrémben bőrfeszesítő szérum van a fiatalos megjelenésért, a szilvaillat pedig magával ragad."

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Kellemes illatú, nem túl édes. Barna színt kölcsönöz, de nem az az ultra barna. Csíkosságot, foltosságot nem hagy a bőrön. Könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.