Diadermine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kerekeso

2015. május 22.

Azert vettem meg, mert az arclemoso geljevel együtt akcios volt. A penzt amennyiert a ket termeket adtak, szerintem megerte, de nem veszem ujra. En nappalra, es ejszakara is kiprobaltam. Nappalra szerintem elegge zsiros, es nagyon kitagitotta a polusaimat az orcamon. Ejszakara ok, de rengeteg ejszakai kremem van, ugyhogy az pont nem hianyzott. Szerintem ez a krem inkabb nagyon szaraz börü nöknek ajanlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Tvylvis

2014. június 16.

Nekem a tégelyes verzió van meg, de csak a kiszerelés más tudtommal. Egy próbát megér felkiáltással vettem meg, mivel az éjszakai krémjével együtt nagyon kedvező áron volt.
Egynek elmegy kategória lett, nem voltam tőle elájulva, ugyanakkor valóban hozta azt, hogy nem irritál, illatmentes, jól hidratál. Nekem túl zsíros sem volt, de tény, hogy el kellett találnom a tökéletes mennyiséget. Újravenni nem fogom, túl sok még a kipróbálásra váró krém :-)
Hatást, árat tekintve összességében négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Hatást, árat tekintve összességében négyes.

2013. február 19.

Mivel nincs benne fényvédő, szerintem éjszakára is nyugodtan használható a nappali változat is. Tényleg elég tömény krém, nekem kicsit zsírosítja az arcomat. Először azt hittem, hogy az előtte használt Paula 2% BHA lotion a ludas ebben, mert önmagában azt felkenve is kicsit zsírosnak éreztem a bőrömet (ami egyébként kombinált, erősen vízhiányos, nagyon érzékeny, kezdődő rozaceával), de aztán kipróbáltam a BHA gél változatával is, ami magában egyáltalán nem hagy fényességet az arcomon, és sajnos azon is fényes lesz a krém. Így éjszakára fogom elhasználni. Amúgy teljesen jó krém, nem irritál, jól hidratál, hosszú távú hatásról még nem tudok beszámolni. A -1 csillag azért, mert nem tudom nappalra használni, amire ugye eredetileg vettem, és amire való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.