Diamond Cosmetics

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CyberMia, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolás

A- és E- vitaminnal, növényi alapú, anyagcsere-fokozó hatással

Természetes paprika kivonatot tartalmaz,amelynek kapszaicin hatóanyaga bizonyítottan javítja a bőr egyenetlenségeit, ezáltal  zsírégető és anticellulit hatású. Kapszaicin tartalma segít az alakformálásban, de izomlazításra, hát-és derékfájásra is alkalmas, tisztítja az ereket és a nyirokrendszert, javítja a bőr és az izomzat vér és oxigén ellátását.

A felhasznált alapanyagok 100%-os tisztaságú, bevizsgált természetes növényi összetevők A- és E-vitaminnal, Aloe Verával és szőlőmagolajjal.

pulsepattern

2017. március 9.

Nekem a 250ml-s változata van meg. Eredetileg a yamuna paprika olajával szemeztem, de aztán ezt választottam, mert ez olcsóbb volt kb. 500 forinttal és gondoltam a hatása ugyan az lehet. Hát többet spóroltam volna ha egyből a yamunat veszem, mert semmit nem ér. Szépen felkentem a combomra meg a fenekemre, befóliáztam magamat és elmentem futni. Az izzadtságom jobban csípte a bőrömet, mint ez az olaj. :D
Utána már csak a kiszáradt sarkamat meg könyökömet kenegettem vele, hátha tudom hasznosítani valamire, de még arra sem jó, úgyhogy kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Retinol a I v