Diamond Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Viki000, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A természetes köröm redőit kitöltő alaplakk, 14 ml-es kiszerelésben.
Használata: rázzuk fel az alaplakkot, majd 1-2 rétegben vigyük fel és hagyjuk száradni, így egyenletes, sima felületet kapunk.

Viki000

2012. december 30.

A Diamond Nails-es fedőlakkhoz képest ez jobb, de különösebben nem fogott meg. Egész jól kitölti a barázdákat és ennyi. Nem táplál, nem erősít. Igaz, nem is ígér ilyesmit, de szerintem vannak jobb alaplakkok ilyen árkategóriában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.