Diamond Nails

Ár:   890 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RachelNews, Módosítva: 2016. július 8.

Kategória:   Egyéb

Kézre és lábra egyaránt használható körömbőr-eltávolító folyadék. Kenjük be vele a körömbőrt, majd 5-7 perc után körömbőr eltávolítóval távolítsuk el.

ddoorraa

2021. január 13.

Akinek nagyon nől a körömágybőre, annak kötelező.. :) A készletem állandó visszatérő eleme. Nagyon könnyen tudok vele szép manikűrt készíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

educ

2017. január 16.

Uhhh baromi jó anyag!!!! Nem is gondoltam volna hogy tényleg ennyire működik! Csak felkenem, várok pár percet és kb mintha semmit nem kellene már dolgoznom annak érdekében, hogy eltüntessem a letapadt körömágybőrt. Persze ettől még használom a bőrfeltolót, meg lekapirgálom a felesleges bőrt, de 1000X egyszerűbb ezzel a munka, mint nélküle!! :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

RachelNews

2016. október 28.

Állandó eleme a körmös készletemnek. Felkenem és már dolgozik is a cucc. Pár perc elteltével, konkrétan feloldja a körömbőrt, amit nagyon egyszerűen el lehet távolítani. Nem nyirbálom szét a körömágyaimat, amióta ezt használom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

kovacsliliii

2016. augusztus 22.

Pont ma használtam először, nekem tökéletes. Mindig is szenvedtem a körömbőr eltávolításával, ez a kis csodaszer lényegesen megkönnyítette a dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.