Diamond Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Viki000, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű fedőlakk - Mega shine 15 ml-es kiszerelésben. Tartós, gyorsan száradó fedőlakk, ami extra fényességet biztosít a körmöknek. A fedőlakk UV fényszűrős, így védi a körmöket a szolárium vagy a napfény okozta besárgulástól.

kissvirag22

2016. július 18.

Nagyon szép fényes lesz a körmöm tőle, és tartós is. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Nagyon szép fényes lesz a körmöm tőle, és tartós is. Nekem bevált.

Anahita

2016. június 19.

Elképesztően silány. Ennél több szót nem is érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Elképesztően silány. Ennél több szót nem is érdemel.

Viki000

2012. december 30.

Ez a lakk borzasztóan gagyi. Nagyon folyós, szinte lehetetlen elkerülni, hogy a körömágyra ne kerüljön. Nem tartós, könnyen lejön (az egyik körmömről egészben le tudtam húzni). Annyi pozitívum van benne, hogy amíg fent marad, egész fényes lesz a köröm, de hát ez is a dolga. 800 Ft-ért vettem, biztosan nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.