Diamond Nails

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anett0707, Módosítva: 2016. június 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra erős köröm előkészítő folyadék 10 ml-es kiszerelésben zselé illetve porcelán tapadásának elősegítésére.

• Természetes körmökre
  • Zsírtalanít
  • Fertőtlenít
  • Vízelvonó hatású
  • Biztos tapadást eredményez minden típusú körömnél
  • Savas összetételű
  • Ecsetes
  • Problémás körmökre kifejezetten ajánljuk
  • Használata: Tip felragasztás illetve zselé vagy porcelán felhordása előtt a primer teljes száradásáig, "kifehéredéséig" várjunk. Kizárólag természetes körömre vigyük fel!

educ

2016. november 7.

Szerintem is el van cseszve eléggé az ecsete. Összevissza áll emiatt nehéz a felhordása.
Amúgy nekem úgy jött meg ez a temék, hogy mintha már használták volna előttem mert úgy tűnt néhány ml-rel kevesebb lenne az üvegben...............emiatt is elég mérges voltam....
De amúgy teszi a dolgát csak hát....

Ha valaki tud egy megbízható primert írja meg!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

De amúgy teszi a dolgát csak hát....

Ha valaki tud egy megbízható primert írja meg!!! :)

dori96

2016. október 18.

maga a primer jó, tényleg segíti a tapadást, tartósabb körmöket csinálhatunk vele.
viszont ami idegesít,hogy kb az összesnek selejtes az ecsete ... össze vannak állva a szálak, emiatt használhatatlan az ecset.. mivel nyilván nem érhetünk a bőrhöz, precízen kéne felvinni.. de az elcseszett ecsetükkel elég nehéz. mivel többször is így jártam,ezért legközelebb más primert fogok venni.
nem kéne a csomagoláson spórolniuk.. inkább legyen drágább de használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

nem kéne a csomagoláson spórolniuk.. inkább legyen drágább de használható.

Anett0707

2016. július 29.

Eléggé érdekes a hozzá állásom. Mivel savas nagyon nagyon vigyázni kell szó szerint, hogy mennyi marad az ecseten. Én jó párszor le szoktam húzni és ezzel az eggyel megyek végig mindegyik körmön. Ha már egy picivel is több marad rajta tényleg érezni lehet, hogy marja a körmöd. Ha meg bőrhöz ér akkor ott tényleg fájdalom van. Jónak jó, mert biztos hasznos, de nem játék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.