Diamond Nails

Ár:   490.-Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. március 18.

Ár:   490.-Ft
Kategória:   Egyéb

Műköröm tipoldó és zselélakk leoldását elősegítő folyadék. Aloe vera kivonattal, és vanília illattal. Használata: Vattakorongra tegyünk tipoldót és tegyük rá pár percig a zselélakkra vagy a tippre, pár perc után távolítsuk el a zselélakot vagy a tippet reszelő vagy kaparó segítségével.

koosung

2019. március 19.

Nem csak a géllakkot, a porcelánt is jól oldja! És az illata... aaah. Nem csak utána érezni a vaníliát, közben is, meglepő, alig büdös. Végre nem kell egyből ablakot nyitni, szellőztetni. Utána simán olyan illat van a szobában, mintha elégettél volna egy vaníliás gyertyát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

marryjane

2016. március 9.

Géllakk leoldásához használom gyűszűvel együtt. 5 perc és leoldja a géllakkot, nem kell órákig reszelgetni-vakargatni.
Végre......nagyon sok időt és energiát megspórol vele az ember.
Beleöntöm a gyűszűbe, 5 percig belehelyezem az ujjaimat, majd fémkaparóval lejön egy mozdulattal.
Mindig ezt fogom használni a reszelgetés helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Végre......nagyon sok időt és energiát megspórol vele az ember.
Mindig ezt fogom használni a reszelgetés helyett.