Diesel

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: bors, grapefruit, citromfű

Szívjegyek: kumarin, muskátli, levendula, szerecsendió

Alapjegyek: kókusz, moha, vetiver, cédrus

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

loire

2018. október 13.

Nem igazán rajongom a Diesel parfümökért. Csíkra fújva ez sem kápráztatott el. Egyszer valamiért bőrön is kipróbáltam és nem hittem az orromnak. Ez egy igazi fűszerbomba valahol félúton a "meleg édes" és és a zöld illat" között. Pont ez a behatárolatlanság az, ami miatt különleges. Domináns benne a kókusz és a vetiver is. Kifújásnál nagyon hasonlít valamire, talán a Kenzo Pour Homme-ra, de sokkal érdekesebb a leszáradása a kókusz miatt. Tartós illat, simán kibír egy napot az én bőrömön, a hatóköre átlagos, de inkább szolíd. Nagyon jól működik tavasztól őszig, nyáron egy kicsit sok lehet. Hétköznapokra a legjobb választás. Csak az az üveg lehetne más!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.