Dietalinea

Ár:   8750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: littleshiner, Módosítva: 2015. január 20.

Kiszerelés:   15 x 10 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Magas koncentrációjú őssejtes kozmetikai kezelés a cellulitisz, helyi zsírpárnák, a bőr -és a kötőszövet öregedése ellen.

Alkalmas narancsbőr elleni kezeléshez, feszesítéshez, karcsúsításhoz, bőr-és kötőszövet fiatalításhoz,
bőrcsíkok, striák kezeléséhez.

Összetétel: növényi őssejtek (alma sejtkultúra-kivonat), ázsiai gázló, mimóza, kollagén, elasztin, E-vitamin, paprika kivonat, vadgesztenye kivonat (escin), rutin, citrusfélék esszenciális olajai, koffein, borostyán, hólyagmoszat (jód), ananász (bromelán), karnitin

littleshiner

2016. november 15.

Egy adagot használtam el, le volt árazva, gondoltam kipróbálom. Épp kerestem valami hasonló krémet a combomra/fenekemre. Nincsenek komoly narancsbőr problémáim, sportolok, inkabb megelőzés/szinten tartás miatt használok ilyesmit.
Esténként kentem fel, egy kis ampulla elég is volt az említett területekre, a kiszereléssel nem volt problémám. Viszont semmit sem tett, még csak kicsivel hidratáltabbnak sem éreztem a bőröm, tényleg mintha nem kentem volna fel semmit.
Ennél azért vannak jobb termékek (pl az Yves-nél) ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ennél azért vannak jobb termékek (pl az Yves-nél) ebben az árkategóriában.