Dikson

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolók

Az ArgaBeta tápláló hajolaj spray egy extrakönnyű tápláló és védő haj olaj, amely egyedülálló fényességet kölcsönöz a hajnak. Az Argán olaj antioxidáns hatásának valamint az E vitaminnak köszönhetően (természetes antioxidáns) a haj megerősödik és a pusztító szabadgyököktől védetté válik. A Béta-Karotin visszaállítja a haj rostjainak energiáját, véd az öregedés ellen.

Az ArgaBeta tápláló hajolaj spray a nap bármely szakában alkalmazható a hajszálak hidratálása céljából és könnyed textúrájának köszönhetően ideális a vékony-szálú haj kezelésére is. Nem zsírosítja a hajat, nem hagy nyomot, azonnal felszívódik.

Gyalogkakukk

2019. július 24.

Beszereztem jó néhány Dikson terméket, többek között őt is. Persze mindennek megkérik az árát, de úgy gondoltam, hajlandó vagyok beáldozni nagyobb összeget, hogy a fakó, sprőd hajam rendbe jöjjön. Hát nem sikerült :(
Rengeteg kidobott pénz, nulla eredmény. Számomra a szaga is borzalmas. A párom meg is jegyezte, hogy nem tudja mivel fújtam be magam, de nagyon erős és kellemetlen illat. Irritációt ugyan nem tapasztaltam, viszont mást sem nagyon. A termékleírásból szinte semmi nem jött be.
Egyedül a caviar-os vonal működik valamelyest, amit talán még ajánlani is tudok. Viszont túl drága ahhoz minden termékük, hogy ilyen csekély hatással bírjon. Arról nem is beszélve, hogy nem a legszebb összetevőkből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.