Dikson

Ár:   7625 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók

Apoló olaj mix festett, sérült hajra.

• Az olaj keverék dúsított méhpempővel biztosítja a védelmet, fényt és szépséget kölcsönöz a hajnak.
  • A kamélia olaj ösztönzi a sejtek regenerálódását, lassítja a fejbőr öregedését, és erősíti a hajat.
  • A kender olaj rugalmasságot, ragyogást ad magas omega-3 és omega-6 tartalmával. az e vitamin és argán olaj megerősíti és védi a hajat a sérüléssekkel szemben. a haj simábbá, könnyebben fésülhetővé, selymesebbé válik.
  • A ginseng stimuláló és energizáló tulajdonságaival, a megújító paradicsom kivonat és a puhító cickafark kombinálása biztosítja a tartós színt és javítja a hajszálakat.