Dikson

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Hajápolók

Száraz és alultáplált hajra

• Aloe vera kivonattal és a mandulaolaj kombinálásával táplálékot és intenzív hidratálást kölcsönöznek a száraz, elgyengült hajnak.
  • Az aloe vera keratinizáló tulajdonságai kombinálva a tápláló és hidratáló fehérjéket és ásványi sókat tartalmazó mandula olajjal, tökéletes keveréke az összetevőknek, mely segít helyreállítani a száraz és sérült haj természetes, egészséges állapotát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)