Dikson

Ár:   5560 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Hajápolók

Fixálást nem adó aktiváló és tápláló hab, melyet kombináltan kell használni a glam sorozat savas ph-jú zseléivel a színvédő (glam 13) és száraz haj (glam 23) család 1. fázisával. aktív összetevőivel harmóniában hat, megalkotva egy krémes, elasztikus és gazdag hajápoló maszkot, egy innovatív hajápoló kezelést.

• a mélyreható kezelő hab (2. fázis) gazdag panthenolban, a provitaminban, mely hirdratál, megnyugtat és kondicionál, egészségesen tartja a hajat, erőssé és védetté teszi.
  • a színvédő termékeket úgy tervezték, hogy helyreállítsák és védjék a kezelt haj szépségét és egészségét. a ginseng stimuláló és energizáló tulajdonságaival, a megújító paradicsom kivonat és a puhító cickafark kombinálása biztosítja a tartós színt és javítja a hajszálakat.
  • az olaj keverék dúsított méhpempővel biztosítja a védelmet, fényt és szépséget kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia