Dikson

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Hajápolók

Az esztétikai beavatkozások fénykorukat élik, leggyakoribb a ráncok feltöltése, mely fiatalabb külsőt ad. A hajápolásban megjelenő forradalmian új Glam B-Filler is az esztétikai kezelések sikeréből inspirálódott.

A Glam B-Filler egy új, intenzív kezelés, amely vastagítja a haj struktúráját. A haj kutikula résein hat, annak feltöltésével. Erősíti a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Ajánlott a gyakori hajszárítás, fésülés, melírozás vagy szőkítés miatt erősen roncsolt hajra. Táplálja és kondicionálja a szárazabb, törékenyebb hajat, de minden hajtípusra ideális strukturális erősítő kezelés.

A fő aktív összetevője a DULCEMIN LS8594 glycoprotein, mely a mandulamag egyik kivonata. A DULCEMIN LS8594 jól ismert késleltetett hatású kondicionáló, mely együtt táplál és erősít ebben az új és hatékony feltöltő kezelésben.

A kondicionáló a DULCEMIN LS8594 összes jótékony hatását nyújtja, a mandulamagból kivont glycoprotein kondicionálja és táplálja a hajszálakat. Hosszantartó hidratáló hatás, a haj visszanyeri természetes szépségét, testessé válik és lágyabbá, mint valaha is volt. Megelőzi a hajvégek töredezését.

pbm

2018. január 12.

A samponjával együtt használom és tényleg csodaszer. Nem gondolom, hogy egészségesebbé teszi a hajam, de az biztos, hogy sokkal szebb, a hajvégeim látványosan jobb külsőt kapnak, olyan, mintha bevonná plusz egy réteggel a hajszálakat. A hajvasalás utáni állapot sosem volt még olyan szögegyenes, mint ezekkel a termékekkel. Biztos, hogy újra fogom venni. Az egyetlen, ami bár pozitívum akar lenni, nálam mégsem működik, az az illata. Elég erős, parfümös, amit én nem annyira kedvelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.