Dikson

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. október 6.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Samponok

Az esztétikai beavatkozások fénykorukat élik, leggyakoribb a ráncok feltöltése, mely fiatalabb külsőt ad. A hajápolásban megjelenő forradalmian új Glam B-Filleris az esztétikai kezelések sikeréből inspirálódott.

A Glam B-Filler egy új, intenzív kezelés, amely vastagítja a haj struktúráját. A haj kutikula résein hat, annak feltöltésével. Erősíti a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Ajánlott a gyakori hajszárítás, fésülés, melírozás vagy szőkítés miatt erősen roncsolt hajra. Táplálja és kondicionálja a szárazabb, törékenyebb hajat, de minden hajtípusra ideális strukturális erősítő kezelés.

A fő aktív összetevője a DULCEMIN LS8594 glycoprotein, mely a mandulamag egyik kivonata. A DULCEMIN LS8594 jól ismert késleltetett hatású kondicionáló, mely együtt táplál és erősít ebben az új és hatékony feltöltő kezelésben.

Gyengéd, krémesen tisztító formula, ideális száraz, törékeny és sérült hajra. Gazdag DULCEMIN LS8594-ben, egy glycoproteinben, melyet mandulamagból vontak ki, hidratál, lágyít és táplál. Learatja már az első kezelés sikerét, hiszen a sérült haj is könnyebben fésülhetővé, testessé és ragyogóvá válik.