Dikson

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   8 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   8 x 10 ml
Kategória:   Hajápolók

Intenzív erősítő és energiát adó kezelés, mely gazdag fehér csillagfürt kivonatban, ami a haj azon faktoraira hat, melyek szabályozzák a haj életciklusát. Megkönnyíti a tápanyag felszívódását és ösztönzi a sejtek anyagcseréjét, serkenti a növekedést. Az édes mandulából kivont Amanduline SGSP® egy természetes szerkezet átalakító hatóanyag, mely a hajszálakra hat, védő és volumennövelő hatással bír. A kezelés harcol az öregedéssel, testességet és strukturáltságot ad a hajnak, mely erősebbnek, egészségesebbnek és életerősnek tűnik.