Dikson Keiras Revitalizáló Kezelés Festett, Kezelt És Sérült Hajra Őssejttel És Keratinnal

Dikson

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   6x10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kiszerelés:   6x10 ml
Kategória:   Hajápolók

Gazdag őssejtekben és keratinban. A hajon és a fejbőrön fejti ki hatását, mélyen regenerál és újjáépít: a lipid egyensúlyt helyreállítja, a hajvéget erősíti, a rostokat táplálja. A haj újra megtelik energiával, selymes tapintású és ragyogóan fényes lesz. Fehér csillagfürt kivonatának köszönhetően segít megelőzni a hajhullást is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)