Dikson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml
Kategória:   Samponok

Intenzív revitalizáló sampon complex caviar™ ls9747-gyel, oligopeptidekkel és hólyagmoszat alga kivonattal

• A hajnak a kaviár a fiatalság szinonimája: minimalizálja a természetes, a kémiai kezelések vagy a környezet okozta öregedés látható jeleit, köszönhetően a rendkívüli antioxidáns és hidratáló erőnek. A kaviár kivonat jótékony hatása kombinálva hat a strukturális proteinek oligopeptidjeivel és a hólyagmoszat alga kivonattal. Együttesen alkotják a complex caviar™ ls9747-et, mely a dikson luxury caviar alap hatóanyaga, a hajápolás új irányvonala arra tervezve, hogy ellensúlyozza az öregedés negatív hatásait.
  • Már egy pár alkalmazás után a haj vastagabb, revitalizáltabb és megújultabb lesz. A haj érintése fenséges, teljességgel rugalmas és láthatóan átalakult. dikson luxury caviar az új luxus élmény a sugárzóan györnyörű hajért.
  • Gyengéden tisztít, a hajat új és intenzív életerővel itatja át, testessé és fiatallá teszi. a kaviár kivonat, az oligopeptidek és a hólyagmoszat alga, együttesen a complex caviar™ ls9747, átalakítja a gyenge, fáradt, érett hajat erőssé és tömörré, mely sugárzik a fiatalságtól.

royne

2021. február 4.

Fodrászom ajánlására vettem meg a sampon-kondicionáló-hajpakolás kombót. Alapjáraton elég vastagszálú, dús hajam van, sajnos a koromnál fogva dehidratált, és élettelen ( főleg a festés miatt).Nálam nagyon jól teljesít, végre nem merev és fakó,hanem sokkal puhább ,lágy esésű lett tőle.Ami picit zavar,hogy a samponja elég híg , és emiatt elég sokat kell a hajamra tenni,hogy tényleg érezzem, be van samponozva :) Nagyon sok sampon okoz nálam fejbőr-irritációt,ami főleg viszketés formájában szokott jelentkezni. Ennél a termékcsaládnál szerencsére ezt nem tapasztaltam. Pici diszkomfort -érzet kb a 4.-5.napon szokott jelentkezni, de újramosva a hajamat,ez szerencsére elmúlik. Összességében:nagyon ajánlom, főleg a nagyobbik kiszerelést,ár-érték arányban nagyon megéri..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 4.

lovely

2018. november 30.

Szintén egy kaviáros kezelés után ruháztam be a szettre. Én korábban már elkezdtem használni a család festett hajra való termékeit, ami valóban nagyon puhán tartotta a hajam és imádtam az illatát. Viszont egyetlen problémám az volt vele, hogy mivel vékony szálú hajam van, nagyon sok volt neki és lelapult tőle. Így következőnek már ezt ajánlotta a fodrászom. Nekem mióta már elkezdtem a Diksont használni, nem sok gond van a hajammal, a korábban száraz vízhiányos hajammal most semmi problémám nincsen. Így csak azt tudom nyilatkozni a Kaviárról, hogy tartja, amit ígér plusz nem is nehezíti el annyira a szálakat.
Viszketés nálam nem volt. Én ajánlom a terméket és a kezelést is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Viszketés nálam nem volt. Én ajánlom a terméket és a kezelést is!:)

Gyalogkakukk

2018. november 28.

Felül zsírosodó, hosszában inkább száraz, sprőd végű, vékony szálú hajam van. Egy kaviáros kezelés után úgy döntöttem, megvásárolom a komplett termékcsaládot (sampon, kondi, szérum).
Maga a pakolás, amit a fodrászatban kaptam, rengeteget javított az egyébként meglehetősen elhaltnak tűnő rőzsémen. Csillogott-villogott és puha, lágy esésű állagot eredményezett. Ez is volt a cél.
Mivel már szinte mindenféle dolgot kipróbáltam a hajamon - otthoni pakolások, natúr termékek, drágábbnál drágább ápolószerek stb. - gondoltam teszek egy utolsó próbát és beáldozok nem kevés pénzt, hátha...
Csodát éppen nem művel, de majdnem! :) Valószínűleg, akinek alapból kicsit jobb állapotú és minőségű a haja, annál biztosan teljes lesz a siker.
Nem zsírosít jobban, mint bármely más sampon. Finom az illata. Kevés is elég belőle. Szárítás után a szokásostól fényesebb és puhább a haj szerkezete. Korpa nem jelentkezett.
Javasolták, hogy a szalonkezelést ismételjem meg min. 2-3 alkalommal (úgy 3 hetente), és persze használjam utóápolásra a termékcsaládot.
A tapasztalatom összességében eddig az, hogy nálam jobban teljesít, mint amiket eddig kipróbáltam. Ismételten kihangsúlyoznám, hogy ettől sem lesz varázsütésre reklám frizurája senkinek, de tény, hogy jobban ápol, mint korábban bármi. Az összetevőket sajnos nem igazán találom a neten, pedig kíváncsi lennék, ugyanis az egyetlen zavaró dolog a viszketés (szerencsére persze nem túl vészes), amit nagy valószínűséggel valamelyik alkotóelem okoz.
Azért kap 4 csillagot, mert 5-öt nálam tényleg csak a tökéletes termék érdemel. Ennek ellenére mindenképpen ajánlom, mert már-már úgy gondolom varázs sampon nem létezik, csak jó gének...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.