Dikson

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Szepsegeu, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló és védelmet adó fluid Chromaveil UV filterrel

Bőrgyógyászatilag tesztelt, tápláló és védő termék. A hajat fésülhetővé és fényessé teszi. A haj struktúráját Chromaveil hatóanyaggal védi, ezáltal nem fakítja ki a nap a haj színét. Csökkenti a szálkás hatást, és nem zsírosítja a hajat. Ideális a finoman nedves hatású frizurák készítéséhez. Nem kell kiöblíteni.