Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2015. április 29.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hyaluron savat tartalmaz a hidratált ajkakért. Tükörfényű,extra csillogó szájfény.

hajnalkaeva

2018. augusztus 12.

Nekem a 465 Shock árnyalatú van meg,ajándékba kaptam, nagyon hatásos ,letörölhetetlen mert mikor lekopik vagy letörlöm még akkor is marad csillamhatás az ajkakon nem zavaró ,tapintásra érintésre szaraznak tünik a száj ,de mégis ott vannak azok a kis csillogó pigmentek☺
Nagyon jó!!!
4*az ára miatt van. (dehát a dior termékek ilyenek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nagyon jó!!!
4*az ára miatt van. (dehát a dior termékek ilyenek)

Nixi92

2017. augusztus 5.

Nekem a 453as sideral szín van meg. Szerintem nem éri meg az árát! Ahogy többet azt már írták előttem, nem valami tartós szájfény

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Klaunak

2017. május 31.

A boltban mikor kipróbáltam azt gondoltam, waooo micsoda csillogás. A 465 számút vettem meg. Egy szinte áttetsző rózsaszín beütéssel. Nagyon szép csillámos, csillogó volt abban a fényben és úgy gondoltam ez kell nekem nyárra a melegben kis könnyű sminkel csillogni a napban. Aztán elég csalódott voltam, mert természetes fényben nem olyan szép a csillogás, ahhoz túl sokat kell feltenni és úgy meg egy ragacs massza. Nagyon gyorsan kopik és evésnél szét maszatolódik, pedig úgy gondolom az étkezési technikám elég kulturált. Na bezzeg akkor tud csillogni amikor minden felé kenődik és az az arc leglehetetlenebb helyein csillan meg egy-egy csillám. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 31.

torppicur3

2015. június 25.

Imádom, kedvenc szájfényem!!! Időnként valóban újra kell kenni, de nekem még így is tartósabb, mint a többi szájfényem. Az ára valóban nem baráti, szerencsére akciósan sikerült beszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

Sofia1976

2014. október 12.

Aki "szájfényevő" annak biztosan nem ajánlom. Amit ígér megtartja de ahhoz folyamatosan kell igazítani a ajkakon és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

Alvero

2014. augusztus 4.

Nekem a 267-es van meg, szép halvány rózsaszín, épphogy látható színes csillámokkal. Gyönyörű fénye van, az ára viszont horror. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

marek.adrienn

2014. március 5.

A 247-es árnyalatot vettem meg. Nagyon elegáns rózsaszín, csillámok nélkül. Állaga jó, de egyáltalán nem tartós. Nekem fél óra elteltével már látni sem lehet. Véleményem szerint nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

sugar bunnie

2014. január 20.

Csatlakozom az elöttem szólókhoz... Szép színek, fényes finis, de a tartósságán javíthatna a Dior, főleg ennyi pénzért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

timcsi_i

2013. augusztus 16.

Szeretem, mert szép a színe, a fénye. Viszont a tartóssága hagy kivetni valót maga után. 2 óra elteltével már semmi nem látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

jibjab

2013. augusztus 9.

Update: Ajándékba kaptam ismét a képen látható színt. Nagyon szép csillogó, a színnel nincs is baj, de egy kicsit szárít, nem túl tartós és ha vakteszt lenne, meg nem mondanám, hogy high end, főleg, hogy Dior. Szép-szép, de a korábbi változat jobb volt. Ezt a változatot biztosan nem venném újra. Mivel ajándékba kaptam, elhasználom, de magamnak nem adnék ennyi pénzt érte, mert ár/érték arányban van ennél sokkal jobb is.
Nekem is nagyon szép és csillogós volt. nem szárította az ajkakat, de nekem a régebbi változata jobban bevált. Igaz, hogy az ragacsosabb volt, de hosszú távon táplálóbbnak és tartósabbnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.