Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kétvégű szemhéjfesték, amely a Dior 2013-as tavaszi Cherie Bow kolleckiójának része. Egyik oldala szemhéjpúdert tartalmazó applikátor, a másik oldala krémes szemceruza.

Négy színben kapható:

• Grey Sigh (szürke)
  • Fishnet Black (fekete)
  • Beige Ribbon (arany)
  • Ballerina Pink (rózsaszín)

Bebebuell

2013. március 5.

(a pinket használom) Egyszerűen fantasztikus!!! Ha bárhová utazom, vagy akár egy kellemes estét töltök el és kiszaladok a mosdóba,pillanatok alatt megigazíthatom a sminkem....ha egyáltalán szükséges, ugyanis tartós, kellemes viselet és jól pigmentál. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Yndre

2013. január 29.

Amikor először megláttam a Dior új tavaszi kollekcióját egyből tudtam, hogy ez a szemhéjfesték kell nekem...
Először a rózsaszínt néztem ki, de végül a szürke (Grey Sigh) mellett döntöttem, mert jó kis kompaktnak tűnt füstös szemek készítéséhez. Kivitelezése miatt utazáshoz is kiváló, nem kell külön arzenált vinni a neszesszerben, hogyha egy kis esti vacsihoz erősebb sminket szeretnénk. Nappali/munkahelyi sminknek is ideális, mert a szürke púderrész nem annyira erős színű, inkább csak ezüstös fénye van.
Az applikátoros rész nagyon tetszik, jól kézreáll. A szemhéjpúdert magától "adagolja", így nem könnyű egyenletesen felvinni, mindenképpen jó ha van egy ecsetünk a szép eldolgozáshoz. Maga a festék nagyon szép, csillogó, nem túl erős színű.
A ceruza része nagyon krémes, zsírkréta-szerű állaga van. A színe csillogó sötétszürke. Nagyon tartós, vízvonalon is sokat kibír, bár inkább csak ezüstös fényt visz fel oda, de az egész nap látszódik. A szemhéjpúder rész is tartós, primerrel 8 órán keresztül is teljesen szép, nem csíkozódik.
Összességében nekem nagyon tetszik, akik szeretik az ilyen különleges dolgokat azoknak mindenképpen ajánlom.

Kicsit nehéz lehet a leírásom alapján elképzelni, úgyhogy tervezem, hogy töltök fel majd képeket a smink részlegbe ha lesz időm fotókat csinálni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.