Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1985

Fejjegyei: koriander, szilva, erdei gyümölcsök, ánizs, rózsafa

Szívjegyei: szegfű, jázmin, narancsvirág, tubarózsa, opoponax, fahéj, tömjén,  rózsa, méz

Alapjegyei: vetiver, pézsma,szantál, cédrus, ámbra, vanília, heliotrope

Ár: 3000ft +posta , Eladó: nanu77
Állapot: 5ml Frissen fújva vagy 30ml 18.000ft plusz posta , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
Christian Dior Poison (régi) EDC
Ár: 2800 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Yumechan

2018. május 6.

Ez csak csillagos ötös lehet. Kár, hogy kiment a forgalomból. Anyukám kapta, mikor még kicsi voltam angoloktól, és nagyon, de nagyon félti elhasználni.
Az illata azóta is egy csoda. Ez egy varázslat, én mondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Az illata azóta is egy csoda. Ez egy varázslat, én mondom.

dinkofanni

2016. június 21.

Nagymamámtól örököltem meg egy fél üvegcsét ebből a varázslatos illatból. Amikor megszaglászom mindig nagymamám képe jelenik meg előttem, pedig csak alkalmakkor használta és mégis valamiért ezt az igazán karakteres illatot tudom az emlékéhez kötni. Próbálkoztam vele, de ehhez az illathoz még nekem fel kell nőnöm (habár már 22 elmúltam).
Felfújás után az első 15 percben, mint a neve is mondja olyan mint egy méreg, fojtogató, erőteljes kígyóként csavarodik a torkod köré és nem enged menekülni a fullasztó illatfelhőből és amikor már azt hinnéd, hogy véged, nincs tovább, az illat elkezd szelidülni. Hirtelen egy virágos mezőre csöppensz át, ahol nem csak a tiszta virágillatot lehet érezni, hanem van egy kicsit karcos, füstös beütése is. Órák, napok (igen napok, zuhanyzás után is éreztem az illatát, sőt másnap reggel is) elteltével teljesen megszelidül és egy kellemes vaniliás utóillatot hagy hátra.
Ez az illat olyan mint a vihar, mindent felkavar, mindenkit elér és ha elmúlik nem marad más, mit a tisztaság és a letisztultság. Ez a parfüm annyira összetett és bonyolult. kifejező és sokatmondó, erőteljes és mégis megvan benne a gyengédség is.
Egy korszak életstílusáról árulkodik, amit én csak csodálok, de megérteni igazán sosem fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. január 25.

Nahát, tényleg! Amikor új volt, nekem is volt. Egy üveggel elég is volt. Én is soknak éreztem, de sajnos az is előfordult, hogy a hátam mögött, de azért hogy halljam, azt beszélték, milyen rémes a szagom! És ezért a "sikerért" még én fizettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 25.

radinm

2016. január 25.

Három üveg vintage mérhetetlenül boldog tulajdonosaként állítom, a valaha volt legtökéletesebb illatok egyike mindig is mindenhol. Hatalmas szerelem illat Ő nekem. Sírni tudnék a gyönyörűségtől amikor Őt viselem. Nincs az a pénz amiért megvállnék Tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

x

2013. június 15.

Update:

Ez az illat aztán pofán rúg. :D Még engem is mellbevágott, pedig nagyon magaménak szoktam érezni a sokkoló illatokat, amelyektől a korszellem lesajnáló fintorral fordul el.

Egy évvel fiatalabb nálam ez a költemény, és bár tapasztalatlan fiatalka vagyok, úgy érzem, ma a félénk, eredetiségtől menekülő csordaszellem uralkodik könyörtelenül, és emiatt az emberek rettegnek minden ütős, váratlan darabtól. Ahhoz képest, hogy milyen büszkén pukkasztottak polgárt azokban az időkben, amikor még nem éltem (és így fogalmam sincs, hogy tényleg igaz volt-e vagy csak én képzelem így), a mostani hájkivillantás a neonpink csípőnadrágból meg az olcsókurvás smink csak erőtlen kis köhécselés. Odavagyok mindenért, ami a mostani közhelyes világot sokkolja (természetesen csak a divat terén). Így hát arra számítottam, hogy ezt szeretni fogom.
Mégis iszonyatosan taszított eleinte ez az illat. Hatalmas várakozással szaglásztam meg a papírcsíkot, és nem tetszett. Adtam neki időt, jobban mondva magamnak adtam időt, és továbbra sem tetszett. Nem birtokolni, viselni akartam, csak megérteni a csodát és méltónak érezni magam arra, hogy távoli rajongói közé beállhassak. Bosszankodtam, hogy ennyire nem lehetek faorrú. Nem adta magát könnyen. Többnapos papírcsík-szaglászás után egyszer csak bekattant a dolog, a varázslat. Valami átállítódott bennem, és a rajongójává tett.:)

Azt sajnálom iszonyatosan, hogy ha össze is tudnám spórolni rá a pénzt, akkor is csak a halvány modernizált másolatot vehetném meg. Azt pedig köszönöm szépen, nem akarom. Nem megyek vaktölténnyel vadászni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

Update:

leopardgirl

2012. december 25.

Ezen az illaton nőttem fel. A kedvenc nagynéném használta. Mindent tőle tanultam, ami az igazi nőiesség kiteljesedését illeti. Tőle tanultam meg, milyennek kell lennie, hogyan kell viselkednie egy vérbeli nőnek, amiben ennek a parfümnek is jelentős szerepe volt. Már 7 évesen elhatároztam, hogy ha felnövök, nekem is lesz ilyen parfümöm. Örülök neki, hogy eljött az idő.
Veszedelmes egy illat! :) Nem semmi, ahogy körüllengi viselőjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Veszedelmes egy illat! :) Nem semmi, ahogy körüllengi viselőjét.