Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Dior Diorshow Mono Szemhéjpúder több árnyalatban
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost
5000.-Dior Diorshow Mono Szemhéjpúder
Ár: 5000.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Próbált , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915.-)

szofka77

2020. május 21.

Volt ilyenem ajandekba kaptam hasznaltan, sjanos osszetort, raadasul nagyon retro minoseg es bena csillgos volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. december 29.

Nekem csalódás. Nem megfelelően pigmentált, nem tartós. A külleme a Diortól megszokott csillagos ötös, a beltartalom sajnos nem éri el ezt a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 29.

laraworld

2014. augusztus 4.

A Dior a legfelsőbb szinten állók között van a szemhéjfestékek terén a szememben (a napokban használtam megint a Garden Pastels palettát, nem mindegyik ötrészes sikerül ennyire, de ennél a limitált változatnál minőségben többet nyújtó terméket nem tudok elképzelni), így a még (pénzügyi szempontból) gazdaságtalanabb mono-ik is bevonzanak, ha igazán érdekes szín gyűjthető be, mint pl. most az It Purple. Izgalmas, vibráló (de nem neon) lila, amivel a colour blocking trenden belül szofisztikált smink készíthető. Limitált kollekciós most nyáron.

Egy másik szín, a Lilas Mitzah felkerült az eladandó/cserélendő szekciómba, mert ott beduplázódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Lara5

2013. szeptember 21.

Egy matt mély lila "Dream" nevű árnyalat van meg nekem.
Tömören: tartós, krémes, szépen összedolgozható kis szemhéjpúder.
Nagyon szeretem és az őszi sminkjeim egyik alapkelléke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Egy matt mély lila "Dream" nevű árnyalat van meg nekem.
Tömören: tartós, krémes, szépen összedolgozható kis szemhéjpúder.
Nagyon szeretem és az őszi sminkjeim egyik alapkelléke.