Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Egy új hidratáló szatén alapozó smink. A bőrt engedi önmagától lélegezni. Elfedi a kisebb hiányosságokat, miközben hidratálja a bőrt. Teljes látványos fedést biztosít a bőrnek. Ragyogó és természetes hatású megjelenést kölcsönöz. Normál és száraz bőrre alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Valentina0930

2018. július 12.

Ennyi pénzért csak áll a fürdőmben. Nem problémás a bőröm, de szerintem ezt nem lehet csak úgy feldobni laza sminknek. Pl púder nèlkül teljesen szétesett a bőrömön, szerintem inkább nagy smink alá javasolt, én meg csak valami természetes alapozót kerestem. Az állaga sem tetszik, Mac és Clinique is jobban bevált nekem. Azt hiszem többet nem kísérletezem újdonsággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Sofia1976

2014. október 12.

Kisebb és átlagos hibákra tökéletes bármikor újra veszem ha elfogy. Színei rendben vannak állaga szintén és tartóssága is szuper. Nekem tök oké, de a barátnőmnek akinek van egy erősebb bőrhibája sajnos semmit sem ér nincs erős fedőhatása annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

senskin

2014. január 18.

Ez az alapozó! Marionnaud-ban a kedves eladó hölgy segített az árnyalat kiválasztásában. 202-es lett a tökéletes. Kissé babás, porcelán rózsaszínes folyékony álom ez az foundation. Az illata is szolid és finom. Kombinált a bőröm típusa. Nagyon zsíros bőrnél azonban átfénylik szerintem, de ez nem von le az értékéből. Nem szárít, nagyon szépen fed. Főleg azok próbálják ki, akik nem szeretik a túlzott hatást, mert ez szinte láthatatlan, mégis ott van. Természetes. Szóval, nekem nagyon tetszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

timcsi_i

2013. augusztus 16.

Szépen fed, tartós, viszont újrapuderezést igényel 4-5 óra elteltével. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Habchók

2013. február 8.

volt alkalmam egyszer kipróbálni - gyönyörűen fed, nem szárítja a bőrt, csak hát k**** drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.