Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rozuska, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1998.

Fejjegyek: mandarin, grépfrút, bergamott

Szívjegyek: bazsarózsa, fehérbors, frézia, jázmin, hedione

Alapjegyek: szantálfa, vanília, oszmantusz, fehér pézsma

Dior Eau De Dolce Vita EDT Vintage parfüm,  nem spray,  sárga neszeszerrel
Ár: 30000 , Eladó: andievincze
Állapot: képen látható, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: utalas után postán maradó
KISFÙJÒS!!! Dior Eau De Dolce Vita Spray Dezodor
Ár: 4.500 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

kvin

2020. március 20.

Üvegéből illatolva imádnivaló gyönyörűség, micsoda elegáns, sziporkázó, élénk virágos parfüm ez!
Sokáig kerülgettem is - én már csak ilyen vagyok, szeretem az udvarlást - , de ma este elérkezettnek láttam az időt, hogy értékeljem is. (Elöljáróban annyit, hogy nem ismerem a sima Dolce Vitát, így az összehasonlítás lehetősége kizárva)
Az elején nagyon megörültem, mennyire hasonlít az üvegcsében összeért - általam nagyra értékelt - vintage hangulatra, de sajnos hamar kiábrándultam. A bőrömön szinte azonnal átvedlett egy borsos, nem túl izgalmas virágillattá. Egy óriás szirmokat növesztő, rózsaszínen burjánzó növényzet a bejárati ajtó mellett, meghintve egy rakás borssal. Túl sokat használtam a konyhában és a felesleget az ajtón kilépve az első utamba eső susnyásba kaparom. Pár perc múlva van egy dohányos érzet - jázmin és még szintetikus jázmin - , az egész inkább nyomasztó, füstös... odaégett a bors az ételben? Sőt, ahogy telik az idő, egyre porosodik... Nem tetszik az orromnak, hosszú távon sincs igazán változás, max. a bazsarózsa szívja fel magát.
Rossznak nem mondanám, de rajtam/nekem összességében gyöngécske, lineáris virágillat.
Egyéni bőrkémia, ez van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Egyéni bőrkémia, ez van.

Timi8

2019. március 22.

Nos, én ezt imádom! Isteni finom, egyedi, tavaszi-nyári csodaillat. Valòban hiába kicsit frissebb és virágosabb mint a "sima" Dolce Vita, én is komolyabbnak és (ha lehet) még elegánsabbnak érzem. Tökéletes örökérvényű parfüm!
Simán el tudom képzelni egy esküvőre is, kifejezetten menyasszonyi illatnak. Legalábbis én magam nagyon kacérkodtam a gondolattal. Kifejezetten sajnálom, hogy már leállt a gyártásával a Dior, pedig én vevő volnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

bellehercegno

2015. március 9.

Ez egy nagyon kellemes illat,talán csak az az egyetlen baj vele,hogy a neve miatt mindenki a Dolce Vita edt-re asszociál /ami egyébként teljességgel érthető is/.Az én bőrömön sokkal komolyabb,mint a D.V.,középkorú,elegáns,kosztümös hölgyeken tudnám leginkább elképzelni,én még totálisan éretlen vagyok hozzá.A maga nemében igazán szép alkotás,de tény és való,hogy a D.V.-hez a világon semmi köze sincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 9.

Sofia1976

2014. október 12.

olcsóbb volt mint a dolce parfüm én meg fiatal és azt hittem akkor jó üzletet kötök, hiba volt, óriási hiba a parfüm nyomába sem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Bélabá

2014. június 4.

Bennem nem hagyott túl mély nyomot, a nagy tesónak a közelébe sem érhet. Szerethető, kellemes illat, de túl sokat ne várjunk tőle! Nincs meg benne az a karakter és mélység, ami miatt a Dolce vita oly méltán népszerű lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

rozuska

2013. június 26.

Csereút Svájcban, Zürich-ben. Egy francia anyuka, német apuka és egy vagány, parfümöket gyűjtő lány voltak a fogadó családom tagjai. Annyi üvegcsét 15 éves lánynál, de másnál sem láttam még addigi életemben, azóta se nagyon... Aktuális kedvence az Issey Miyake volt akkor.
Én búcsúzáskor kaptam ezt és fogalmam sem volt, hogy egy Dior parfüm az nem egy akármi.
Szerettem, spóroltam vele, de valahogy nem tudtam azonosulni vele, pedig nagyon szerethető illat, végül Anyukámnak adtam, aki nagyon is szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.