Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: conradkollmann, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatkategória: orientális-fás

Illatösszetevők: narancsvirág, vetiver, vanília

Az illat tervezője Francois Demachy és Louise Turner volt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Enigma01

2021. május 20.

Igazából nem értem, miért ezt a nevet kapta, semmi köze az apaillathoz.:-) Brutál tartós, finom illat, napokig érezhető a ruhán. Talán kicsit édesebb, mint egy pasi illatnak kellene lenni, de azért egy 5-s jár neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 20.

Lapo

2017. október 15.

Tulajdonképpen egy új illatként is kiadhatta volna a Dior.. semmi köze a sima Fahrenheit-hez.. ez egyrészről előny, mert kinyílt az olló..: jóval könnyebben hordható szinte egész évben bárki számára.. azonban mindent le is írtam ami miatt viszont erős visszalépés az alap illathoz képest.. elvesztette karakterét.
Hogy ez jó vagy rossz, mindenki döntse el maga.. mindkét irányban lesznek érvelők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

Teljesen más illatcsoport, mint az eredeti fahrenheit, inkább édes. brutálisan tartós és nagy a hatósugara. szerintem finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.