Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2011

Fejjegyek: citrusok, mandarin, neroli

Szívjegyek: jázmin, afrikai narancsvirág, ylang-ylang, tubarózsa, rózsa

Alapjegyek: fás jegyek, vanília

Ár: 3000, - /kb 10-13ml csere is szóba jöhet , Eladó: Eszter555
Állapot: 100ml/a képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázás

Adrienn0119

2021. május 24.

Keresem a szavakat… De ma úgy döntöttem, mindenképp írok róla. Ma összevesztünk 😁 Amit tudni kell rólam, hogy hadilábon állok a fehér virágokkal, a nagyon virágos illatokkal. Pedig ő az. Az edp-vel volt pár rövid próbálkozás, de nekem túl sok volt. A másik, amit őszintén be kell vallanom, hogy a J’adore üvege engem megvett már régen kilóra 🤷‍♀️ Szóval idén, miután megcsömörlöttem az elmúlt évek, hosszú évek rózsa központú illatoktól, kerestem valami mást. Így jöttek az enyhén aldehides, inkább púderes illatok, a No 5 Premier és a L’eau. Mindkettő szerelem, de most tavasszal valami még hiányzott. Nincs túl szép időnk, tavaly ilyenkor már nyíltak az íriszek a kertben, roskadozott a rózsabokrom a sok virágtól.
Szóval keresni kezdtem, nem púderes, nem rózsás, nem gyümölcsös és a legkevésbé sem citrusos illatot. Mi marad? Virágok. Így jutottam el a J’adore edt-hez. Olvasgattam véleményeket, milyen az anya illathoz képest, stb. És döntöttem. Alig vártam, hogy megérkezzen. Aznap pont szép, napos idő volt. Azonnal a csuklómra fújtam és, igen, ez is J’adore. Az első, ami eszembe jutott, ennek parfüm illata van, szóval tényleg parfüm illat. Pedig ott vannak a Chanel 5 flankereim, és egy edt is lapul a szekrényben, és imádom is őket. Mégis, amikor a J’adore edt-t megcsapta az orrom először éreztem ezt. Ennek persze lehet az az oka, hogy nekem nem voltak ennyire virágos illataim, nem tudom.
A nyitás nem gyenge, elég intenzív és én már az elején érzem a tubarózsát (nem vagyok tubarózsa rajongó, sőt). Nekem ez az illat azt kívánja, hogy, ha magamra fújom, azonnal kilépjek az ajtón a tavaszi levegőre, szabadban sokkal szebb rajtam. Az első 30 perc nekem imádom-rosszul vagyok, imádom, rosszul vagyok 😁 1 óra múlva marad a szeretem, tiszta vagyok, illatos vagyok. Ekkora valahogy összeérik a bőrömön minden alkotóelem egy elegáns illattá. Nem érzek ki külön-külön semmit, csak a tubarózsát, de én azt egy hal piacon is kiszagolnám azonnal 😂 Az eleje nagyon intenzív, majd finoman visszahúzódik, de ott van körülötted. A tartóssága rajtam 10-12 óra, ruhán több.
Ma viszont felbosszantott. Bele illatoltam az üvegbe, hmmm fújok. Ma nem lett volna szabad. Sem a hangulatom, sem az időjárás nem kedvezett neki, belém mart, élesen. Most kicsit mosoly szünetet tartunk, hátha a napsütés kibékülést hoz. Nagyon remélem, mert, ha nem… csak az üvege miatt nem tudom, hogy maradhat-e. 😁 Határozottan kimenős illat, nem egy otthon kuckózós, lehet, ezért kaptam ma ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Kremcica

2020. augusztus 6.

Akárcsak Fiorentina én is fújós mintát kaptam belőle amit pár alkalommal tudtam használni. De érdekes hogy pont ellenkezőjét tapasztaltam. :) Szerintem ha nem is tiniillat, de 25 év felett már abszolút hordható. Kétségtelenül benne van a J'adore DNS, de az edp-vel ellenben ami rajtam inkább gyümölcsös, ez egy virágos-púderos illat. Kellemes, moderált hatósugara van még nyáron sem éreztem soknak. Túl nagy csavar nincs benne, igazi biztonsági játékos. Kicsit tartottam benne lévő neroli és narancsvirág illatjegyektől de szerencsére nem túlzottan dominánsak, inkább jázminos. Sajnos a tartóssága nem a legjobb ami ebben az árkategóriában szerintem nem elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Toothfairy

2019. november 12.

Szerintem nehéz egy illatról véleményt írni, mert nagyon szubjektív, hogy kinek mi tetszik, de vannak objektív szempontok is, ami alapján lehet értékelni, mint a tartósság, projekció, csomagolás.
A csomagolása gyönyörű, minőségi, letisztult, teljes mértékben összhangban van a tartalommal. Mindenképpen maximum pontot érdemel.
A tartóssága szintén kifogástalan, csakúgy mint a projekciója. Nálam utóbbinál fontos, hogy lehessen érezni, mert különben minek fúj parfümöt az ember magára, ugyanakkor ne legyen tolakodó.
Az illata egy érdekes kérdés. Egy letisztult, nőies parfüm, ami nem illik bele a manapság népszerű édes illatok családjába (amivel egyébként nincs baj, én is nagyon kedvelem az ilyen illatokat). Magamon nagyon nem kedvelem, viszont a testvéremet egyszer megkérdeztem, hogy mit visel, mert olyan kellemes, édes, barackos, vaníliás illata volt. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ezt viseli, mert rajtam teljesen máshogy érződik.
Aki különleges illatra vágyik, ne ezt válassza, ez inkább egy letisztult,elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 20.

Csak vásárlás mellé kapott mintám van belőle, így inkább a benyomásaimat tükrözi az, amit erről az illatról néhány próba alapján érzek, gondolok.
A középkorú, de mindenképp a klasszikus eleganciát kedvelő hölgyek illata, engem valahogy mégsem érintett meg. Hiányzik belőle az a plusz, ami miatt választanám, amiért lelkesednék érte. A jázmin erősen érződik belőle és a narancsvirág is, de ez gyorsan elcsendesedik, nagyon hamar bőrközelivé válik.
Ha egy légtérbe kerülnék a viselőjével, nem izgatna, hogy vajon mi lehet ez az illat, de nem is zavarna, ha megérezném.
Rajtam a tartóssága sem túl jó, inkább átlagos.
Egy biztos, vásárlást mostanában nem tervezek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Rajtam a tartóssága sem túl jó, inkább átlagos.
Egy biztos, vásárlást mostanában nem tervezek belőle.

Bogyóka

2019. január 28.

Az edp és az l’absolu változatot nagyon szeretem, kicsit meglepett az edt viselkedése a bőrömön. Kifújáskor nagyon kellemes, leszáradáskor marad egy számomra szúrós mellékzönge, amit nem tudok hova tenni. Gyorsan szublimál rajtam. Visszatérek hozzá a melegebb időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

albertinablogg

2018. november 13.

Barátnőm kapta a palijától, hát eléggé borzalmas egy illat. Szerintem őhozzá sem passzolt, mint ahogy hozzám sem. A jázmin eléggé túl van benne tolva, amiért egyébként sem rajongok, aztán meg a másik gondom ez a citrusosság. Émelyítően sz*r, ha ingyen adnák sem kellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Kise

2018. szeptember 28.

Dior parfüm és a Knockin on heavens door a Guns'n Rosestól. Hogy jön ez össze? Úgy, hogy mindkettő én vagyok. Egy üde virágcsokor kifújáskor citrusbombával elegyítve. Nagyon tartós, jól " együttműködünk". Tesztelgetem az edp verziójával a drogériában, szigorúan bőrre fújva, s az edt áll nyerésre a karácsonyi ajándékod lennék kérdésben. Az autóban aztán szólhat a fent említett dal, miközben körülleng ez a szuper illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. szeptember 17.

Nagyon szeretem a Diort és ezt most ismertem meg, kecses lágyan nőies imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nagyon szeretem a Diort és ezt most ismertem meg, kecses lágyan nőies imádom!

lralik

2018. június 11.

Anyukám használta mindig kiskoromban,akkor nem tetszett soha az illata,aztán ahogy szépen lassan felnőttem,nagyon megszerettem.
Egy elegáns,érett női illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Egy elegáns,érett női illat :)

bobherceg80

2018. május 17.

Sokkal krémesebb,lágyabb,hordhatóbb,mint az EDP verziója.Akinek alapvetően tetszik az alapillat,de túl soknak találja,próbálja ki az EDT-t,nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.