Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

A J'adore virágillatának érzéki púderes variációja.

Fejjegy: damaszkuszi rózsa

Szívjegy: toszkán írisz

Alapjegy: fehér pézsma

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Adrienn0119

2021. május 26.

Ma megérkezett ez a verzió is. Az én ízlésemnek sokkal inkább megfelelő, mint az anya illat, vagy az edt (ez utóbbival még folynak a tárgyalások, hogy maradhat-e)
Aki az anya illatot nem szereti, mert az edp és az edt letagadhatatlanul hasonlítanak. Viszont a Voile de Parfum egy teljesen más világ. Sehol fehér virág, (dinnye sincs), citrusok sincsenek. Van helyette a púderes rózsa az írisszel, nekem ez jön ki a legjobban. Bár én szeretem a pézsmát, ezt az illatot még azok is megpróbálhatják, akik annyira nem rajonganak érte, mert nem túl hangsúlyos, inkább egy kis alapként van jelen.
A fragin olvastam, hogy a permetezője nem fröcsköl, hanem egy ködöt fúj, és tényleg. Imádom! Volt és van is ilyen parfümöm másik is, ami azt a fajta parfüm ködöt engedik ki, amit néhány reklámban, lassított felvételként is láthatunk. Szeretem, mert nem koncentráltan egy pontra kerül és szinte folyik az illat, hanem szétszórja.
Vissza az illatra. Nem bánom, hogy a Dior ezt a parfümöt a J’adore egy flankereként adta ki, mert az üvegbe szerelmes vagyok, viszont simán egy új illatként is megjelenhetett volna. Míg az eredeti J’adore egy fehér virág központú illat, főleg az edt, addig itt semmi. Iriszes, púderes, tiszta, ártatlan, szép illat.
Még azon is gondolkodom, hogy megpróbálom a J’adore edt-vel rétegezni, hátha kicsit puhitja az elején kicsit sok citrust és fehérvirágot az edt-ben. Nekem annak az eleje picit sok, viszont a leszáradását imádom.
(Most nézem, hogy úgy tűnik ez az illat megszűnt, ha jól vagyok értesülve 🤷‍♀️) Most szerencsésnek érzem magam, hogy még sikerült lecsapnom egy nagy üvegesre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

wildrose

2019. október 4.

Kifújáskor enyhén rózsás, aztán csodás, púderes írisz, leszáradása pedig meleg, pézsmás. Könnyű, puha, kifinomult, elegáns illat, kellemesen bőrközeli, rajtam sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Moni86

2018. május 27.

Nekem kicsit fanyar. Nem rossz. De számomra az édesebb parfűmök jobban tetszenek. Egy ideig ott fog állni a szekrényben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

zs001

2018. május 19.

Nagyon szép illat...elhasználtam egy 10 ml-es mintát, majd nagy nehezen beszereztem belőle egy nagyobb kiszerelést...de a hétköznapokra nekem ez túl sok, sajnos nem fogom elhasználni. Olyan igazi dámás illat, megkívánja az alkalmat. Jobban tetszik mint a "sima" J'adore, ebben nincs sárgadinnye, ami nekem abban zavaró volt. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Kremcica

2017. május 18.

Nagy kedvencem a sima J'adore illat így gondoltam próbát teszek és beruházok a flankereire is ha lehetőség adódik. Mielőtt megrendeltem volna utánaolvastam az illatnak itt és a nemzetközi parfümös oldalon. Eleinte nem értettem miért mondják erre hogy olyan rúzsosan púderos illata van. Most már értem, tényleg érezni lehet benne. Sajnos pont a sárgadinnyés vonal hiányzik belőle ami a másikat annyira megszerettette velem. A gyümölcsössége miatt rajtam kifejezetten fiatalos vidám érzetet keltett. Ez a kistestvér sokkal visszafogottabb, virágos púderes illat pézsmás alappal. Érettebb illat, de nem feltétlen korosztályi megjelölésben. Sokkal inkább mentalistásban, jellemben. Sajnos talán pont a gyümölcshiány miatt visszafogottabb mind illatkompozícióban, tartósságban és hatósugárban. Finom, tetszik, mindennapokban így tavasszal igencsak kellemes lesz elfújni de a nagytestvért jobbnak találom. Következő megálló az L'Absolute testvér kíváncsi vagyok mennyire jön ki az ylang-ylang a J'adore kompozícióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

GlamourAndStyle

2015. június 29.

A Dior J'adore-t egyelőre nem tudom hova tenni. Tetszik, tetszik, hihetetlneül nőies, de van benne valami hidegség, amivel egyelőre nem tudok megbirkózni. A La Rinascentében egy Dior-vásárlás alkalmával a fenekemet is kinyalták, csak olyan mintát nem kaptam, amilyet nem kértem, így jutott hozzám ő is. Ez a púderes felhang viszont számomra nemhogy meleg, bújós illattá teszi a J'adore-t, hanem határozottan olyanná, mint akinek karót dugtak a se**ébe. Sajnos állandóan olyan nőre asszociálok tőle, akinél bár minden nagyon rendezett, a frizurája mindig tökéletes, az ingén egy gyűrődés nincs, de soha, semmilyen körülmények között nem tud ellazulni, mosoly pedig csak nagy ritkán húzódik végig az arcán. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy még történhet csoda és érezhetem én még ezt olyan nőn, aki ennek a képnek a szöges ellentéte, mégis jól áll neki az illat. Számomra ez csak ketteske, azzal együtt, hogy egyébként nem egy komplex, egyedi kompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

leila0803

2015. április 18.

Mamaillat, komolyan? Az en orrom pedig pont az sugallja, hogy itt a 20-as korosztalytol felfele mindenki erezze magat megcelozva. En egyebkent egy 30-as non tudom a leginkabb elkepzelni, na nem mintha a kor annyit jelentene. Persze egy nagymaman is lehet csodalatos ez a kompozicio.
A viragos illatjegyek finom alapon. Szerintem ez egy finomabb kompozicio, mint az eredeti J'adore. Ez kellemesen leng korul, es szerintem igazi csabito illat. Nekem nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 18.

nvfanni

2015. március 22.

Karácsonyra választottam magamnak ezt a parfümöt, nagyon szeretem az illatát, valami különlegeset akartam,
amibe rögtön beleszeretek, és ez pont az. Olyankor fújom magamra reggelente, amikor egy kis különlegességre vágyom, vagy nincs olyan jó kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

senskin

2015. február 28.

Kiforrott, érett, magabiztos nőknek való illat, akik tudják viselni. A nőnek, aki komoly és mégis csábító. Elegáns ruhaként hordja magán, tekintete pedig elkerülhetetlen a férfi számára...Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Kodi

2014. december 4.

Szerény nyomott véleményem szerint sokkal jobb, mint az anyaillat. Míg a J'adore kapcsán a jellegtelenség mellett szinte érzem az orromban az erőlködés izzadságszagát, ahogy a marketing törölgeti a homlokát, a Voile-ban megtörtént a varázslat, van benne valami kis finomság, ami tetszetős és egyedi illattá teszi. Sajnos ez a kis nüansz - ami nem annyira púderes akkord, valami más sütikés finomság, de én sem tudok jobb szót találni rá - nem tart sokáig: 1-2 óra. Kár érte, mert egyébként szép illat, és nagyon kutakodok az illatmemóriámban, de nem is tudom hasonlítani semmihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.