Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Matt és fényes részekkel.

laanyka

2015. május 28.

Nekem a watery look van meg, ami egy matt sötétkék + egy fényes világoskék árnyalat. Hát nem tudom, de szerintem katasztrófa...a világoskéket nagyon nehéz eldolgozni és nagyon hamar csíkozódik is. Szerintem a dior amúgy is gyengébb sminkekben (a szájfényemmel és a spirálommal sem voltam túlságosan elégedett), de ez a szemhéjpúder kifejezetten csalódás...a színek viszont nagyon szépek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Lara5

2013. szeptember 15.

Én a Black out büszke tulajdonosa vagyok és imáááááádom! Ahogy előttem is írták, krémes, nem porzik, könnyen felvihető és eldolgozható, szépen lehet satírozni is, tökéletes minőség. Én mondjuk mindent alappal használok, szóval a tartósság lehet a szemhéjalapozóm érdeme, de kit érdekel? :) Szuper kis csúcsminőségű szemhéjpúder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Yndre

2012. szeptember 22.

Nekem ebből a "Tropical Look" duóm van ami a matt barna mellet egy fényes pisztácia zöld színt tartalmaz. Bár nem szeretem a matt szemfestékeket ez a barna nagyon jó minőségű nem porzik, szinte krémes, szépen eldolgozható. A zöld a szemhéjon már közel sem annyira intenzív zöld, inkább halvány zöldalma színű. Az állaga ennek is kissé krémes, fémesen csillog. Sajnos a tartósságával akadt némi probléma hiszen alap felett (Mac paintpot) sem bír ki egy egész napot. 5-6 óra után elkezd kicsit csíkosodni a fényes szín.

Update: úgy döntöttem mégiscsak megadom neki az 5 pontot, mert mostanában ha csak tehetem mindig ezt a szemhéjpúdert használom annyira megszerettem. Ráadásul már többen megjegyezték, hogy milyen szép szemhéjfestékem van... Igazából a tartósságával sincs komoly probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.