Dior

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xxEDITxx, Módosítva: 2015. június 10.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

xxEDITxx

2015. június 5.

Imádom ezt a szájfényt, limitált kiadás volt sok-sok évvel ezelőtt. Különleges alkalmakkor használom, mert nem gyártják már. Ahhoz képest, h nem sok van benne,még mindig több,mint félig van. Pedig az első pár hónapban rengeteget használtam. Rendkívül kevés kell belőle, a rózsaszín szájfény pedig eszméletlenül különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.