Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. május 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld

Parfüm összetevők: galbanum, mandarin, frézia, vanília

barbonc

2018. június 20.

Szerintem nagyon izgalmas, intenzív illat, sajnálom hogy már nem kapható, örülnék, ha találnék egy üveggel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Indiansummer

2018. június 18.

A Poisonhoz képest egy klasszikus zöld illat, mely nem olyan finom krémes leszàradàsú, mint az. Próbàltam hűvösebb időben, melegben de hiàba. Nem az igazi Poison.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

zsazsi1

2016. október 7.

Kiskoromban volt egyszer, elfújkáltam, mint annyi - mai szemmel nézve - kincset.
És most hiányzik, keresem őt, de eddig hiába...!

Megszereztem!
Most ismerkedünk újra, elvégre vagy húsz év kihagyás van a kapcsolatunkban :-)
Őszintén szólva, első fújásra visszahőköltem, tényleg van valami locsolókölni-fílingje, amiről írt pár előttem szóló. Aztán hamarosan elkezd kibontakozni az igazi énje, egy finom virágillat némi vaníliával, én elsősorban olyan tavaszivirág-illatot érzek rajta, gondolom, a fréziát.
A "zöld" jellegét én ebben érzem, olyan "növényi", mint az Anais, csak nem annyira bódító.

Nekem tavaszi illat kimondottan, de nem a könnyed kategóriából.
A hétvégén tesztelem élesben, most csak itthon mászkálok csuklóra gyógyult orral :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

És most hiányzik, keresem őt, de eddig hiába...!

Megszereztem!
Most ismerkedünk újra, elvégre vagy húsz év kihagyás van a kapcsolatunkban :-)

Nekem tavaszi illat kimondottan, de nem a könnyed kategóriából.

Csanadiadri

2016. szeptember 29.

Fríss, zöldalmás, egyszerűen csak szeretem! Főleg tavaszi-nyári illat, de néha telen is hasznalom, amikor már elegem van a hidegből! Könnywd, érzéki, nagyon hozzám nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

kessi91

2016. március 9.

Cseréltem erre az illatra, de egyáltalán nem bántam meg. Elsőre locsolókölni, jól meg is ijedtem, hogy Dior mit képzelt magáról, hogy ehhez a nevét adta... aztán pár perc múlva szagolgattam a kezemet és egyre inkább valami szappanos tisztaságillata lett, ami már nagyon tetszett. Alig várom az igazi tavaszt végre, hogy ott hogyan muzsikál!
A barátom nem szereti, emiatt a -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

A barátom nem szereti, emiatt a -1 csillag.

illatvarázs*

2016. február 29.

Ő az én igazi tavaszi illatom. Benne van a tavasz zöldje, frissessége, de benne van a tavasz szeszélyessége is. Idomul a tavasz változékony időjárásához, ami hol melegebb, hol hidegebb. Nem csak zölden friss, hanem végtelenül finoman, diszkréten adagolva mézes-krémes is. Egyedi illat a parfüm palettán. Bár Gres-Cabotin-jához sokan hasonlítják, én egyáltalán nem találom olyan buja, zöld, "arborétum" illatnak, a Tendre Poison-t. Sokkal lágyabb, kifinomultabb, kevésbé zöld és több benne a fűszeresség és a krémes édesség. (Senki ne a trendi cukorkákra gondoljon!) Én nagyon szeretem a telet, de a Tendre Poison miatt várom a tavaszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 29.

Berti

2015. október 23.

Végre sikerült szert tennem egy eredetire. EDT. létére szuper tartós, nagyon finom illat.Pont olyan mint amilyenre emlékeztem.
Napok múlva is érzem a kabátomon.
Sysy66 nekünk tényleg nagyon hasonló az ízlésünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Napok múlva is érzem a kabátomon.
Sysy66 nekünk tényleg nagyon hasonló az ízlésünk.

Piri11

2015. október 11.

Kifújáskor egy kicsit locsoló kölnis, majd szinte rögtön egy zöldes kesernyés illat következik. Pár perc után az egész szépen lecsendesedik, és szépen finoman kibontakozik belőle a mély mézes rózsaillat. Itt senki ne valami édes, tucat, rózsaillatra gondoljon. Olyanná válik az illat, mint egy sokat megélt ember lelke, amely tele van szeretettel és mély fájdalommal is. Valami szívfájdítóan gyönyörű illat. Röpke pillatanokra úgy érzem, mint aki egy olyan ruhát vett fel, ami csodaszép, de nem az ő egyéniségéhez illik, mégis vágyik rá.

Csak egy kis kiegészítés az illat leírásához:
Fej: rózsafa, mandarin, bergamot
Szív: tubarózsa, rózsa, narancsvirág, méz, frézia
Alap: virginiai cédrus, vanília, szantálfa, napraforgó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 11.

Csak egy kis kiegészítés az illat leírásához:
Fej: rózsafa, mandarin, bergamot
Szív: tubarózsa, rózsa, narancsvirág, méz, frézia
Alap: virginiai cédrus, vanília, szantálfa, napraforgó

nyarigabi

2015. szeptember 29.

Jaj úgy örültem neki, hogy lett egy ilyenem, milyen ritka, milyen különleges...Erre WU2 sampon illata van rajtam. Sírok...............De nem bírok egy pontot adni.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

kicsiliba

2015. március 29.

Kèt üveggel használtam el,nagyon szerettem!Csak egy pötty kellett belőle,eszmèletlen tartós illat volt.Leszáradás után finom krèmes virágos illat,mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.